En iyi LG V20 Koruyucu Telefon Kılıfları

LG V20 akıllı telefonunuzu en iyi şekilde darbelerden ve tozlardan korumak için tasarlamış en iyi telefon kılıflarını sizler için sıraladık.

1
2728

LG V20‘nin tanıtılmasıyla birlikte kılıf üreten firmalar harekete geçti ve en iyi kılıflarını üretmeye başladı. Telefonunuzu en iyi şekilde muhafaza etmeniz için LG V20‘ye özel tasarlanmış kılıfları sizler için sıraladık.

İşte LG V20 İçin En İyi 7 Kılıf 

1-Vinve

LG V20 için hem arka hem de önü kapatan bir tarzı olan Vinve kılıf, suni deri ile üretilmiştir. Ön yüzeyde ahize hariç her yeri koruyan kılıf, arka kısımda sadece kameraya açıklık bırakmaktadır.

vinve-lg-v20-case

Diğer bölgelerde USB, mikrofon, kulaklık ve düğmelerin yerlerini açık ve koruyan bir yapıya sahip olan Vinve kılıf darbelere ve şoklara karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Fiyatı Amazon‘da 8.89$ olan kılıfı satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

VİNVE KILIF SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

2-Ringke

Ön yüzeyi açık bırakan bir yapıya sahip olan Ringke kılıf, plastik ve esnek bir yapıya sahiptir. Siyah renkte bir tasarıma sahip olan kılıf yanlardaki ve köşelerdeki çizgi tasarımıyla dikkat çekmektedir.

ringke-lg-v20-case-1

Ön tarafta çerçeveyi kaplayan bir yapıya sahip olan Ringke V20 telefon kılıfı, bu tasarım ile ekranın yere düştüğünde darbelerden ve şoklardan korunmasını sağlamaktadır. Amazon’da yaklaşık %60 indirime giren Ringke kılıf 11.99 $ fiyatına satılmaktadır. Aşağıdaki linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

RİNGKE KILIF SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

3-Sparin

LG V20‘nin sızdırılan görseller arasında da yer alan Sparin kılıf, şeffaflığı ve esnekliği ile dikkat çekmektedir. Telefonu ince tutan bir yapıya sahip olan Sparin, sadece arka yüzeyi ve ekran bölümünde çerçeveleri korumaktadır.

sparin-lg-v20-case

Şeffaf olmasıyla birlikte LG V20’nin arka kapak tasarımını yansıtarak çizgili bir tasarım sunan Sparin, Amazon sitesinde 7.99$’a satılmaktadır. Amazon’dan sipariş vermek için aşağıdaki linke tıklayınız.

  [H990TR] LG V20 V10e Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

SPARİN KILIF SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

4-NZND

Polikarbon yapıya sahip olan NZND telefon kılıfı, hava yastığı ile üretilmiştir ve çift katmanlıdır. 360 derece koruma sağlayan NZND, 180 derece döner kemer klipsi ile rahat erişim sağlamaktadır.

nznd-lg-v20-case

Amazon’dan 9.98$’a alabileceğiniz NZND kılıfı satın almak için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

NZND KILIF SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

5-NZND

Polikarbon yapıdaki NZND kılıfa göre daha ince olan bu kılıf, şeffaf görünümlü olup esnek bir yapıya sahiptir. Köşeleri, yanları ve arka tarafı koruyan bir yapıya sahip olan NZND kılıf, 360 derece darbe ve şoklardan telefonu daima korumaktadır.

nznd-clear-cases-lg-v20-case

Amazon sitesinde 7.98$’a satılan NZND kılıfı satın almak için aşağıdaki linke tıklayınız.

NZND ŞEFFAF KILIF SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

6-Love Ying

Şeffaf ve esnek bir yapıya sahip olan Love Ying kılıf, tüy kadar hafif ve incecik yapısıyla LG V20‘yi estetik göstermektedir. Çerçeveleri ve arka kısmı koruyan kılıf, darbe emici özelliğiyle dikkat çekmektedir.

love-ying-lg-v20-case

Resmi satış yerinde 36.99 $ olan kılıf, Amazon sitesinde sadece 7.39 $’a satılmaktadır. Satın almak için aşağıdaki linke tıklayın.

LOVE YİNG KILIF SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

7-BornTech

Dışı yumuşak silikon ve sert görünümlü bir yapıya sahip olan BornTech kılıf, LG V20’yi adeta bir tank haline getirmektedir. Ortasındaki döner klips ile kolaylık sağlayan kılıf, darbelere ve şoklara karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir.

borntech-lg-v20-case

9.95 $ fiyat etiketiyle Amazon sitesinde satılan BornTech kılıfı satın almak için aşağıdaki linke giriniz.

BORNTECH KILIF SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here