Merakla beklediğimiz LG V20 akıllı telefonunun kutu içeriği de belli oldu. Tim Schofield (Qbking77) Youtube kanalından LG V20 kutu açılı gerçekleştirdiği video’yu yayımladı. LG V20 kutu içeriğini ve ilgili video’yu sizlerle paylaşıyoruz.

#LG V20 Kutu içeriği

LG V20’nin ülkemizde satış tarihi daha netlik kazanmadı. Ne zaman Türkiye’de piyasaya sürüleceği, satışa çıkacağı konusunda net bilgiler henüz bulunmuyor. San francisco’da tanıtımı gerçekleştirilen telefonun kısa sürede ülkemizde de tanıtımı yapılması ve satışa sunulması bekleniyor.

screenshot_3

LG V20 akıllı telefonunun kutu içeriğine ve kutu tasarımına baktığımızda, LG V10 ile aynı kutu tasarımı kullanıldığını görebiliyoruz. Bazı farklılıklar olsa da LG V20 modeli, LG V10 kullanılan, ortadan bölünmeli beyaz biz kutu kullanılıyor.

screenshot_4

İzlediğimiz video’da kutu içeriğinden LG kulaklığı çıkmadığı dikkatlerimizi çekiyor. LG V10 modelinde LG logo’lu kulaklık kullanılan ve kutu içerisinden çıkan Tuned by AKG imzali bir kulaklık çıkmıştı. Hepimizin merakla beklediği B&O kulaklıklar standart olarak LG V10 ile satışa sunulmamıştı.

  LG G Flex 3 Yine Gündemde! Peki Ne Zaman Tanıtılacak?

screenshot_5

LG V20 ile birlikte V20 için hazırlanmış B&O H3 kulaklık kutusunu  görebiliyoruz. LG V20 ile birlikte satışa sunulup sunulmayacağı konusunda elimizde net bir bilgi bulunmuyor. Yine LG V10 modelinde kullanılan ve kutu içerisinden çıkan LG logolu bir kulaklık ile V20 kullanıcılarını üzebilir.

lgv20

Kutu içeriğine baktığımızda, Beyaz şarj aleti, bir adet beyaz kırılmalara karşı sağlamlaştırılmış Type-c kablo bulunuyor. Telefonun rengine uyumlu bir Type-C kablosu ve adaptörü olsaydı daha şık duracağını düşünüyorum. LG sanırım tüm renklere uyumlu olsun diye sadece beyaz rengi tercih ediyor.

2 YORUMLAR

  1. lg v20’nin türkiyede satılacağı belli mi? Çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilginiz var mı? Ayrıca kutu içeriğinde kulaklığın hiç olmama ihtimali var mı? Teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here