LG V20 Modeli Doğrulandı! İşte Çıkış Tarihi!

1
332

Geçtiğimiz günlerde LG V serisinin 2.modeli olacak olan LG akıllı telefon için makaleler yazmıştık. Makalelerimizde LG V20 ya da V11 diye adlandırdığımız modelin adı kesinleşti.  V serisini devam ettirecek olan modelin adı LG V20 oldu. LG V20 ile ilgili yazmış olduğumuz makalelere göz atabilirsiniz.

LG, V20 Modeline Yeşil Işık Yaktı!

LG V Serinin Yeni Modeli LG-VS835 FCC’de Ortaya Çıktı

Bazı yabancı kaynaklarda LG V serisine yeni bir model geleceği sızdırıldı ve bu model ile ilgili de bir kod ortaya atıldı. Bu sızıntı ve kod ile birlikte LG V20‘nin piyasaya çıkacağı doğrulandı. Samsung Galaxy Note 7 ve İPhone 7‘ye karşı bir rakip olarak çıkması beklenilen cihazın Eylül ayında yapılacak olan IFA 2016 Berlin fuarında tanıtılması bekleniyor.

Bazı özellikleri kesinlik kazanmamışken. yeni özellikler hakkında detaylarda gelmeye başladı.. Ekran kısmında LG V10‘da olduğu gibi 5.7 inç QHD IPS LCD ekran ve 2.1 inçlik 2.ekrana sahip olması beklenilen cihazın yonga setinde Qualcomm Snapdragon 821 barındırması bekleniyor. Diğer donanım bileşenleri olarak LG G5‘in çift arka kamerasının yazılımı geliştirilip LG V20‘de kullanılması beklenirken depolama kısmında 64 GB sabit depolama ile gelmesi ve 6 GB RAM barındırmasına muhtemel gözle bakılıyor.

İlerleyen günlerde LG V20 ile ilgili sızıntılar oldukça sitemizde paylaşıyor olacağız.

PAYLAŞ
LG akıllı telefonları üzerine yazılım güncelleme, root-rom rehberleri ve teknik servis ile ilgili bilgilerim bulunmaktadır.
  • Ege

    Merhaba, H815’e H815TR romu yüklersem;

    Wifi Calling ve VoLTE kullanabilir miyim?

    Garanti dışı kalır mı?