LG V20 Müthiş Bir Kampanya İle Geliyor

5
6091

Uzun süredir merakla beklenen LG V20 için Türkiye lansman tarihi bugün basına dağıtılan davetiyeler ile netlik kazandı. LG V20 Satış Tarihi için Resmi Açıklama Geldi! haberini sizler ile paylaşmıştık ve Aralık ayında ülkemizde satışa çıkacağı hakkında bilgiler vermiştik.

  LG V20 Türkiye Lansman Tarihi

Uzun süredir merakla beklenen LG V20 sonunda ülkemizde satışa sunuluyor. 8 Aralık tarihinde İstanbul‘da yapılacak lansman ile Türkiye kullanıcıları V20 ile tanışacak. Lansman’dan bir gün sonra 9 Aralık Cuma günü LG V20, Turkcell ve Turk Telekom bayilerinde satışa sunulacak. LG V20’nin müthiş bir kampanya ve fiyat ile geleceği bilgisine vermiş olalım. Nasıl bir kampanya ile satışa sunulacağı hakkında elimizde net bilgiler olmasa da bize ulaşan bilgiler eşliğinde, LG V20’nin ülkemizde ses getirecek bir kampanya ile satışa sunulacak.

  [KDZ] LG V20 Firmware Stock Rom İndir

  LG V20 Alana BEOPLAY H3 Kulaklık Hediye Edilebilir!

LG V20 satın alan kullanıcıları çok güzel hediyelerin beklediğini’de iletebiliriz. Amerika’da satışı yapılan ve LG V20 satın alan kullanıcılara 150$ değerinde BEOPLAY H3 kulaklık hediye ediliyor. Ülkemiz’de de operatörlerin böyle bir kampanya ile karşımıza çıkacağı düşünülüyor. LG V20’ye ilk sahip olan kullanıcıların Yüksek ses deneyimi ve Daha iyi bir ses kalitesi yaşaması için bu şekilde bir kampanya ile karşımıza çıkabilir.

  LG V20 İstanbul Lansmanı

8 Aralık tarihinde İstanbul’da düzenlenen LG V20 Lansmanın da bizde orada olacağız. Telefon hakkında sizlere Canlı Yayın aracılı ile detaylı olarak bilgiler aktarmaya çalışacağız. LG V20 Lansmanını Canlı olarak izlemek isterseniz 8 Aralık akşamı sizleri LGDestek Facebook sayfasına bekliyoruz. Sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. Çok uzun zamandır Samsung kullanıyorum. S6 ve Note4’e kadar tüm serilerinin tamamını kullandım. Note5’i pas geçerek Nexus 6P kullanmaya başladım. Google Pixel için Nexus projesi kapanınca ve Note7 patlama fiyaskosundan sonra alınabilecek tek cihaz V20. İstenebilecek tüm özellikler bu cihazda fakat ne kadar batarya performans testi videosu izlediysem hepsinde V20 ilk pes eden cihaz oluyor ki Nougat pil kullanımı konusunda bu kadar iyiyken hemde. LG daha önce hiç kullanmadığımdan tek endişem bu batarya sorunsalı. Dediğim gibi şu anda piyasadaki alınmaya değer tek telefon V20. Acaba bunu alıp update’ler ile batarya sorununun düzelmesini mi beklemeliyim yoksa note8’i mi bekleyeyim…???

  2. geç kaldı artık s7 aldık. 6 ay sonra g6 piyasaya sürülecek yeni telefonlar çıkacak.teknolojide beklemeye gelmez.o anda hangisi iyiyse piyasadaysa onu alacaksın.başka bahara LG :)))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here