LG V20 Satış Tarihi için Resmi Açıklama Geldi

0
3547

Uzun süredir ne zaman satışa çıkacağı kesinlik kazanmayan ve Türkiye’de satışa sunulmayacağı haberleri yapan popüler teknoloji sitelerine kapak gibi cevap LG Türkiye‘den geldi. Uzun süredir LG‘nin Türkiye’den çekileceği haberleri yapılıyordu ve ardından LG V20‘nin Türkiye pazarında satışa sunulmayacağı haberleri gündeme bomba gibi düştü. LG kullanıcılarını ve LG V20 almak isteyen kullanıcıları olumsuz yönde etkileyen bu haberler LG Türkiye’den cevap gecikmedi. LG V20 almak isteyen bir çok kullanıcı bu haberler yüzünden farklı markalara yönelmek durumunda kaldı.

  LG V20 Aralık Ayında Satışa Sunuluyor.

LG resmi web sitesi üzerinden yayımladığı bir haber ile LG V20‘nin satışa çıkış tarihini sonunda açıkladı. Uzun süredir beklenen ve satışa çıkacak mı çıkmayacak mı gibi haberlerin yapıldığı LG V20 sonunda kullanıcıları ile buluşuyor.

  Telefonunuz 4.5G Uyumlu mu?

lgv20

LG’nin web sitesinde yayımlanan habere göre LG V20 2016 Aralık ayı itibariyle sadece Turkcell ve Türk Telekom bayilerinde satışa sunulacaktır. Şuan perakende pazarda ithalat yolu ile getirilen LG V20’lerin satışı bulunuyor. İthal cihazların satış fiyatları 3.200 TL ile 3.500 TL arasında bir fiyata satılıyor. Operatörler üzerinden satışı yapılacak telefonların faturalı hatlar üzerinden ve peşin fiyatına satışı yapılması düşünülüyor.

LG V20‘nin satış  fiyatı henüz kesinlik kazanmadı. Operatörler üzerinden satışı yapılacak telefonun, tarifeye ek fiyatlar ile kullanıcıyla buluşacak. Operatör fiyatlarının yüksek olduğu aşikar, 3.000 TL‘nin üstünde bir satış rakamı olacağını düşünüyoruz. LG V20 alacak kullanıcıların acele edip operatörlerin yüksek fiyatlı tuzaklarına düşmelerini istemiyoruz. Yıl sonuna doğru  Teknoloji marketlerinde raflarda mutlaka yerini alacak ve operatör fiyatlarının oldukça aşağısında bir fiyata satılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here