LG V20 Satışa Sunulmadan Güncelleme Aldı!

LG V20 H915 Ca kanada versiyonu ilk yazılım güncellemesini aldı...

0
2388

LG V20 H915 satışa sunulmadan güncelleme aldı. Bu ay içerisinde Güney kore ve Amerika’da satışa sunulması planlanan akıllı telefon için bugün yeni bir yazılım güncellemesi yayımlandı. LG V20 ülkemizde satış tarihi netlik kazanmasa da önümüze ki ay raflarda yerini alması düşünülüyor.

LG V20 H915 CA Kanada Yazılım Güncellemesi

Resmi olarak satışa başlanmayan akıllı telefon için LG bugün yeni bir yazılım güncellemesi yayımlandı. Güncelleme içeriği elimize şuan ulaşmasa da Android 7.0 Nougat ile çalışan LG V20 için iyileştirme ve güvenlik yaması güncellemesi aldığını düşünüyoruz.

  LG Q6 M700 Android 8.1 Oreo Güncellemesi Dağıtıldı

lgv20h915-png

LG V20 H915 CA modeli için yayımlanan Güncelleme Kanada versiyonunu kaplıyor. Bölge olarak da North America olduğunu söyleyebiliriz. Yayımlanan güncellemenin de bir özelliğinin de LG V20 için yayımlanan ilk güncelleme özelliğine sahip olması.

Son dönemlerde mobil telefon piyasasında yaşanan patlama olaylarından sonra LG yeni akıllı telefonu için iyi bir çıkış yakalamak istiyor. Tanıtımından yaklaşık 40 gün geçmesi rağmen hala satışa sunulmayan telefon için LG titizlikle çalıştığını söyleyebiliriz. LG V20 bekleyen kullanıcıların beklediklerine değecek bir telefon, ülkemizde önümüzde ki ay satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here