IFa 2016 fuarında San Fransisco’da düzenlenen etkinlikte tanıtılan LG V20, multimedya ve performans donanımları ile dikkat çekmeyi başardı. (Geçtiğimiz günlerde satış tarihi ve fiyatı ile ilgili yaptığımız açıklamaya aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.) Bu dikkati daha da ileriye çekmek isteyen LG, aksesuar kampanyası ile ileri boyutlara taşımayı hedefliyor.

https://www.lgdestek.net/lg-v20-satis-tarihi-fiyati-belli-oldu-27486.html

Güney Kore’de satışı başlayacak olan LG V20‘nin yanında aksesuarları da satmak isteyen LG inanılmaz bir kampanyaya imza attı. Yaklaşık 810 $ etiket fiyatına satılacak olan LG V20‘nin yanında LG Tone Plus kulaklık, LG Bluetooth Hoparlör (PH1) ve Batarya Paketi (batarya+ batarya kiti) aksesuarlarını inanılmaz bir fiyata satacak.

lg-v20-hands-on-0028-970x647-c

100 $ DEĞERİNDEKİ AKSESUARLAR 15 $ OLDU

Güney Kore’de satılacak olan LG V20 için bir duyuru yapılarak kampanya yapılacak ve bu kampanya LG V20‘nin aksesuarları yer alacak. Yaklaşık 100-150 $ değerindeki LG Tone Plus kulaklık, LG Bluetooth Hoparlör (PH1) ve Batarya Paketi (batarya+ batarya kiti) aksesuarlarını kampanya ile 15 $ etiket fiyatına satacak olan LG, bu kampanya ile LG V20’ye kullanıcıları çekmeye çalışmaktadır.

  LG Q9 Modeli İlk Kez Sızdırıldı!

gsmarena_002

Kısa süreliğine olacak olan bu kampanya Güney Kore’de yapılan satışlar için geçerli olacak.  Ülkemize de böyle kampanyalar ile gelmesi durumunda, LG V20 satışlarında ciddi artışlar olacağını düşünüyoruz. Titan, Silver ve Pembe renkleri ile gelecek olan LG V20‘nin Avrupa’da satışı yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu haline geldi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here