LG V serisinin 2016 amiral gemisi modeli LG V20 için Android 8.0 Oreo güncelleme dağıtımı devam ediyor. Bu güncelleme dağıtımında ele alınan model LG V20 T-Mobile oluyor. Daha önce Verizon ve AT&T modellerine güncellemeyi sağlayan firma, Amerika bölgesini bitirmiş durumda gözüküyor.

LG V20 T-Mobile Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Yapılan yeni güncellemeyle birlikte LG V20 T-Mobile modeli için Android 8.0 Oreo işletim sistemi sağlanmış oldu. Diğer modeller gibi güncellemeyi uzun süre bekleyen T-Mobile modeli nihayet beklenilen güncellemeye kavuştu. Akıllara Android Pie işletim sisteminin çıkması ve Android 8.0 Oreo güncellemesinin geç gelmesi “LG V20 Android Pie güncellemesi alır mı?” sorularını da getiriyor. Bu konuyla ilgili bilgi bulunmasa da tüm akıllı telefonlar için geçerli olan 2 yıl güncelleme sözüne göre konuşulduğunda LG V20 modeli için Android Pie güncellemesi de gelecektir.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: H91820f
 • Android Güvenlik Yaması: 1 Ağustos 2018
 • Kernel Sürüm: 3.18.71
 • Yapın Numarası: OPR1.170623.032
 • Dosya Boyutu: 1.7 GB (OTA)
 • KDZ İndirme Linki: H91820f_000.kdz
  LG G5 SE H840TR V10h Yazılım Güncellemesi Geldi!

LG V20 T-Mobile Android 8.0 Oreo Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Bu güncelleme OTA üzerinden sunulduğu için akıllı telefonunuzun Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edin.

OTA ile güncellemeye henüz kavuşamayan kullanıcılar için bilgisayar yardımıyla LG Bridge programı üzerinden güncelleme sağlanmaktadır. Bu programla ilgili bilgileri öğrenmek ve gerekli dosyaların kurulumunu yapabilmek için buraya tıklayın.

Bu adımlarla başarılı olamayanlar son olarak manuel güncelleme programı olan LG UP ile KDZ dosyasını kullanıp güncelleyebilir. Bu programla ilgili tüm bilgilere ulaşmak için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Akıllı telefonunuzun Wi-Fi ağına bağlı olup olmadığını kontrol edin. Telefon üzerinden yapılan güncellemelerde Mobil Veri ile yapıldığı zaman paket aşımı olup faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
 2. Telefonu güncellemeden önce şarj seviyesinin en az %50 ve üstü olmasına özen gosterin.
 3. Telefonu güncelledikten sonra stabil çalışması için hard reset atın. Akıllı telefonunuza nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

4 YORUMLAR

 1. Lg g5 hemen alır almaz hızlıca dağıtıldı ama V20 ye hayla gelmedi Xiomi böyle yapsaydı ençok satan telefon olmazdı ama Lg bunu yapsata cıvıl cıvıl özelliğiyle ilgi çekiyor

   • S7 edge v20den önce çıkan bir telefon olmasına rağmen 8 haziranda oreo güncellemesini aldı. Ekime gireceğiz nerdeyse LG kadar geç güncelleme veren firma görmedim. Yerli general mobile bile cayır cayır oreo dağıtıyorken insanın aklına LG sattığı ürünün arkasında durmuyor gibi gelmesine sebep oluyor. Oreoyu ekimde alsak herhalde pie 9u 2020nin sonuna anca verirler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here