LG V20 T-Mobile Ekim Güvenlik Güncellemesi Dağıtıldı

0
588
LG V20 T-Mobile modeli için yeni güncelleme yayımlandı. Yayımlanan güncellemeyle birlikte Ekim güvenlik paketi verildi.

LG V20 modelleri için dağıtılan Android 8.0 Oreo güncellemesinden sonra çalışmalara devam eden firma, bu akıllı telefon için Ekim ayı güvenlik güncellemesine başladı. Yapılan güncelleme dağıtımında LG V20 T-Mobile modeli için Ekim ayı güvenlik güncellemesi dağıtılıp model üzerinde iyileştirmeler yapıldı.

Dağıtılan güncellemeyle ilgili bilgilere bakıldığında LG V20 T-Mobile Ekim ayı güvenlik güncellemesi, model için V20g versiyonu olarak sunuldu. Sunulan güncellemeyle birlikte Android Güvenlik Yaması 1 Ekim 2018 tarihine güncellenen modelin performans ve batarya tarafında da iyileştirmeler yapıldı.

  • Android sürümü: 8.0 Oreo
  • Yazılım Sürümü: H91820g
  • Android Güvenlik Yaması: 1 Ekim 2018
  • Kernel Sürüm: 3.18.71
  • Yapın Numarası: OPR1.170623.032
  • Dosya Boyutu
  • KDZ İndirme Linki: H91820g_00_0829.kdz

LG V20 T-Mobile Modeli Ekim Ayı Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güncelleme detaylarına bakıldığında firma, yeni güncellemeyi OTA üzerinden sunuyor. Bu yöntem ile güncelleme yapmak için 
Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edin.

  LG Q6 EUR Ekim Ayı Güvenlik Güncellemesi Verildi

Bu güncelleme yöntemi haricinde bilgisayar üzerinden de güncellemeyi otomatik olarak sunan firma, bunu LG Brdige programıyla sağlıyor. Hem güncelleme hem de yedekleme programı olan LG Brdige ile ilgili tüm bilgiler için buraya tıklayın.

Bu adımlarla başarılı olamayanlar son olarak manuel güncelleme programı olan LG UP ile KDZ dosyasını kullanıp güncelleyebilir. Bu programla ilgili tüm bilgilere ulaşmak için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

1.Bu güncellemeyi OTA üzerinden yapanlar, telefonda Wi-Fi ağını kullanmaya özen gösterin. Mobil Veri ile yapılan güncellemelerde paket aşımı olup faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
2.Telefonda güncelleme yaparken şarj seviyesinin en az %50 olmasına özen gösterin.
3.Güncelleme sonrası stabil kullanım için hard reset öneriyoruz. Bu yöntemin LG V20 modelinde nasıl yapıldığını öğrenmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here