LG V20 Türkiye Kullanıcısı ile Buluşuyor

1
2430

Şüphesiz ki 2016 yılının en çok konuşulan telefonu biriside LG V20. 6 Eylül tarihinde tanıtılan akıllı telefon üç ay gibi uzun bir aradan sonra, Türkiye kullanıcısı ile nihayet buluşacak. Üst düzey bir teknoloji ile geliştirilen akıllı telefonda, kamera, ekran ve işlemcinin dışında hiç bir telefonda kullanılmayan ses teknolojileri ile birlikte geliyor. LG V20’nin pek çok yeni özellikleri arasında çok daha sürükleyici oyun deneyimi yaşatmak amacıyla “Vulkan” destekli grafiklerin yanında, “Doze” sayesinde çok daha iyi pil performansı da var.  LG V20Direct Reply” özelliği ile kullanıcıların akıllı telefon deneyimini zenginleştiriyor.

  LG V20 Türkiye Tanıtımı

LG V20 için uzun bekleyişler yarın son bulunuyor. LG V20 yarın ( 08.12) Perşembe günü İstanbul’da düzenlenecek lansman ile basın mensuplarıyla buluşacak. 8 Aralık perşembe günü, Hilton Bomonti’de gerçekleştirilecek lansmanda, bizde LGDestek olarak orada olacağız. Saat 10:00 da başlayacak olan basın toplantısının akabinde 11:00 da LG V20 akıllı telefonu tanıtılacak. LGDestek ekibinden, teknoloji uzmanı Tarık Civil ve yazılım uzmanımız Murat Karabağ sizler için LG V20 deneyimlerini Canlı olarak Facebook sayfamızdan aktaracak. Buradan Facebook sayfamıza ulaşabilir ve Facebook canlı yayınımıza katılabilirsiniz.

  LG Pay/Wallet Uygulaması Play Store'da Göründü

  LG V20 Müthiş Bir Kampanya İle Satışa Sunulacak

Yarın LG V20 tanıtımının hemen ardından akıllı telefon satışa sunulacak. İlk etap’da Turkcell ve Turk Telekom raflarında yerini alacak. LG yetkililerinin ifadesi ile LG V20 müthiş bir kampanya ile satışa sunulacak. Kampanya konusunda yetkililer net bir bilgi veremese’de yarın bu kampanya hakkında elimize bilgiler ulaştığında sizinle paylaşacağız.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here