LG V20 Türkiye’de Satışa Sunuluyor

1
8974

LG V20 satış fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi, yılın hikayesinde dönse’de son sözü yine LG Türkiye söyledi. Tanıtım tarihinden itibaren yaklaşık 3 ay geçmesine rağmen hala ülkemizde ve Avrupa’da satışa sunulmayan telefon için kafalarda soru işaretleri oluşmaya başlamıştı. LG V20 çıkış tarihi ve Türkiye satış fiyatı uzun süredir merak konusu, bugün LG Türkiye‘den gelen habere göre LG V20 Türkiye’de satışa sunulacak.

  LG V20 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Daha önce yaptığımız haberlerde size ilettiğimiz bilgiler doğrultusunda, şimdiye kadar satışa sunulmasını bekliyorduk. Güney Kore‘li şirket nasıl bir satış stratejisi kullanılıyorsa Avrupa’da ve Türkiye’de hala telefonu satışa sunmadı. Bazı teknoloji siteleri Avrupa’da LG V20‘nin satışa sunulmayacağı haberini yapmıştı. Biraz gecikmelide olsa beklenen akıllı telefon yakında satışa sunulacak.lg-v20-ipucu

Daha önce sizlere LG V20 Model Numaraları Ve Özellikleri makalesini paylaşmıştık.  Bu haberimizde model numaralarından anlaşılacağı gibi Türkiye ve Avrupa için üretilen model numaralarını görebilirsiniz. Türkiye için H990TR modeli ile satışa çıkacak telefon, Avrupa modeli ise H990 model numarası ile satışa sunulacak. Kasım ayının sonları yaklaşmakta LG V20 bir yada iki hafta içine raflarda yerini alacağı kesinleşti.

  Facebook'da Videolar Otomatik Oynuyor Nasıl Durdurulur? (Çözüm)

İlk olarak ülkemizde Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından satışa sunulacak. Telefona ilk sahip olanlar için özel bir kampanyada hazırlanmış. ABD’de yapılan bir kampanyadan bahsetmiştik sizlere, LG V20 Alana ”BEOPLAY H3” Kulaklık Hediye Ediliyor! Aynı kampanyanın ülkemizde de yapılacağı düşünülüyor.

  LG V20 Türkiye Satış Fiyatı

LG V20‘nin satış tarihi kadar, satış fiyatı da merak konusu. Elimize ulaşan henüz net bir bilgi maalesef yok. Bizim tahminlerimiz doğrultusunda, LG V20‘nin satış fiyatı 2.699 ile 2.799 TL fiyat aralığında satışa sunulacağını düşünüyoruz.

LG V20 hakkında yeni gelişmeler olduğunda size bildirmeye devam edeceğiz. LG V20 hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here