LG V20’nin Android 7.0 Nougat’lı Arayüzü

0
1468
LG V20'nin Android 7.0 Nougat'lı Arayüzü

 LG Electronics 6 Eylül’de San Francisco‘da yapılan lansmanda tanıttığı LG V20 akıllı telefonu, Android 7.0 Noguat ile satışa sunulan ilk akıllı telefon. Android 7.0’ın yeni arayüz ve LG’nin geliştirdiği UX arayüzü birleşince ortaya, yepyeni UX 5.0 Plus arayüzü çıktı

UX 5.0+ arayüzü ile gelen LG V20’nin, diğer LG cihazlarındaki arayüzlere göre daha gelişmiş olması ve bazı yenilikler sunduğu göze çarpıyor. Arayüz rengi olarak, G5 modelinde gördüğümüz beyaz renk V20’de de karşımıza çıkıyor, ancak bildirim panelinde bulunan ikonların daha minimalistik bir hal aldığını görüyoruz.

  LG V20 Android Pie Beta Güncellemesi Başladı!

https://www.lgdestek.net/lg-v20-ux-5-0-arayuzu-ozellikleri/

Uygulama listesi arayüzünde radikal bir değişiklik olmamış, G5‘te gördüğümüz iOS tarzı uygulama listesi görünümü V20’de de bulunuyor, ancak yeni arayüzde uygulamaların ikon boyutlarını değiştirebileceksiniz. Diğer LG cihazlarında göremediğimiz tema desteğini de LG V20 de görebileceğiz.

Nougat ile, Kamera, LG Health, Ses Kaydedici, Müzik Çalar gibi stock uygulamalarda ise tasarım ve özellik yönünden yenilikler yapılmış.

LG V20’ye ait ekran görüntülerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here