LG V20’nin Gecikmesinin Nedeni Belli Oldu!

LG, V20 ile birlikte bir ilke imza attı. LG V20 66.000 farklı güvenlik testinden geçti.

3
3476

LG V20’nin Gecikmesinin Nedeni Belli Oldu. IFA 2016 fuarında tanıtılan LG V20, geçtiğimiz günlerde ön siparişi Kore ve ABD’de sunulmuştu ve büyük bir ilgi görmüştü. Galaxy Note 7‘ye karşı rakip olarak çıkan LG V20 ile ilgili güvenlik unsurları konuşulmaya başlandı. Galaxy Note 7 modellerinin batarya yüzünden patlamasıyla birlikte LG V20 ile ilgili güvenlik testi ortaya çıktı ve test sayısı oldukça “inanılmaz” dedirten şekilde yapıldı.

LG , V20 için güvenlik testlerinin dışında binlerce farklı test işlemi de yaptı. Daha önce bazı modellerinde karşılaştığı sorunları LG V20 ile yaşanmaması için bazı testler yaptı. Tanıtımından neredeyse iki ay geçmesine rağmen hala raflarda yerini alamayan LG V20 66.000 adet farklı testlerden geçmiş oldu.

  LG Tone+ Free Kablosuz Kulaklık Geliyor!

LG V20 için 66.000 Güvenlik Testi

Güvenlik amaçlarıyla yapılan testler, akıllı telefon kullanmak isteyen insanlar için çok fazla önem taşımaktadır. Galaxy Note 7 modelinin büyük bir facia olmasıyla birlikte LG V20 ile ilgili güvenlik testleri ortaya atıldı ve sonuç inanılmaz derecede ilginç ve başarılı çıktı.lg-v20

Güvenlik testlerinin birkaçı dayanıklılık ve bağlantılar üzerine yapılmaktadır. Ortalama bir insanın kilosuna dayanabilme, yüksekten gelebilecek darbelere maruz kalma, sinyalin çeşitli kablosuz ortamlardaki çekim gücü gibi testler yapılmaktadır.

LG, yaptığı bu güvenlik testiyle herkesin güvenini kazandı, yaptığı test sayısı ile de bir kez daha nasıl bir firma olduğunu kanıtladı. 66.000 güvenlik testinden başarıyla geçen LG V20, Kasım ayı içerisinde ülkemizde satışa sunulacak.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here