LG V30 Avrupa modelleri için gerçekleştirilen güncelleme dağıtımında Kasım ayına ait güvenlik yazılımı dağıtımı yapıldı. Bu yeni güncellemeyle birlikte akıllı telefonun Android Güvenlik Yaması yükseltilmiş oldu. Güncelleme, belirtilen modele firma tarafından OTA yoluyla dağıtıldı. Yeni güncellemeyle birlikte LG V30 Avrupa Kasım ayı güvenlik yazılımı sağlandı.

LG V30 Avrupa Kasım Ayı Güvenlik Güncellemesi

Verilen güncellemenin detaylarına bakıldığında LG V30 EUR Kasım ayı güvenlik güncellemesi akıllı telefon üzerinden dağıtıldı. Avrupa modelleri için dağıtılan bu güncellemede güvenlik yaması 1 Kasım 2019 olarak güncellenirken akıllı telefonun yeni versiyon numarası da v31a olarak değişti.

 • Android sürümü: 9.0 Pie
 • Yazılım Sürümü: H93031a
 • Kernel Sürüm: 4.4.78
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.026
 • Güvenlik Yaması: 01.11.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.2.5.c1-2-00034-8998_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu: 601 MB (OTA)
 • KDZ Dosyası: H93031a_00_OPEN_EU_OP_1105.kdz

LG V30 EUR Kasım Ayı Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yapılan yeni güncelleme OTA üzerinden sunuldu. Bu yöntemle güncelleme yapmak için telefonda Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleştirmesi adımlarını takip edin.

  [H850] LG G5 EUR V20v İyileştirme Güncellemesi Yayımlandı

Bu işlemle güncellemeye kavuşamayanlar, bilgisayar üzerinden LG Bridge programıyla deneyebilirsiniz. Bu program ile hem güncelleme hem de yedekleme yapabilirsiniz. Programla ilgili tüm bilgiler için buraya tıklayın.

İki aşamada da güncelleyemeyenler, son olarak manuel yükleme programı olan LG UP ile kendileri güncellemeyi yapabilir. Bu programla verilen güncellemenin KDZ dosyası kullanılarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Programa ait tüm dosyalar ve bilgiler için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi Wi-Fi ağı ile yapmaya özen gösterin. Telefonda Mobil Veri ile yapılan güncellemeler, paket aşımına neden olup faturaya yansıyabilir.
 2. Telefonunuzu güncellemeden önce şarj seviyesinin en az %50 olmasına gösterin.
 3. Güncellemeyi yaptıktan sonra stabil bir kullanım için hard reset atınız. Bu yöntem ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here