LG V30 Çok Özel Bir Ekrana Sahip Olacak

0
1465
LG V30 Çok Özel Bir Ekrana Sahip Olacak

Son iki senedir LG, V serisi bir model üretmeye başladı.  LG V10 ve halefi V20, altı ay sonra V30 ile tanışacağız. Güney Koreli teknoloji şirketi söylentilere göre, V30 modelinde kavisli OLED ekran kullanacak. LG uzun zamandır telefonlarında IPS panel kullanıyor, ancak şirket OLED ekrana LG V30 ile geçiş yapacak gibi görünüyor.

LG V30 Kavisli OLED Ekran İle Gelebilir

Bir rapora göre LG Display bu yılın ilk yarısında, akıllı telefonlar için tasarlanmış kavisli OLED ekranları tedarik etmek için LG Electronics ile bir anlaşma yapmış. Kaynaklar, bu panellerin başarılı olması durumunda, LG V30’da bir OLED ekran göreceğimiz anlamına geliyor. Kaynaklar bu panellerin LG V30 için tasarlandığını söylüyor.

lg v20

LG, OLED ekranlı akıllı teknoloji ürünlerine yabancı değil. Şirketin LG Watch Sport ve Watch Style dahil olmak üzere giyilebilir teknolojilerin çoğunda OLED panellerini kullandığını biliyoruz. Ayrıca, şirketin kavisli akıllı telefonu olan LG G Flex’de P-OLED ekranlar kullandı.

LG Electronics‘in yanı sıra LG Display, gelecek yıllarda yapılacak olan Xiaomi Mi Note akıllı telefonu için OLED paneller üretmeyi hazırlanıyor. Şu anda, LG Display ayda yaklaşık 22.000 ekran üretiyor, ancak bu yeni talepler ile bu ayda 37.000’e ekrana kadar çıkabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here