LG V30+ H930DSLG, 2017 yılında piyasaya sürülen V serisi akıllı telefonu LG V30+ modeli için bir güncelleme dağıtımı gerçekleştirdi. Bu güncellemeyle birlikte LG V30+ H930DS modeline Ocak ayı güncellemesini sunarak güvenlik tarafında yenilik sağladı.

LG V30+ H930DS Ocak Güvenlik Güncellemesi

Yeni dağıtılan güncellemeyle birlikte LG V30+ H930DS modeli kullanıcılarına güvenlik paketi sunuldu. Bu güvenlik paketiyle birlikte kullanıcılar, Android Güvenlik Yaması tarafında Ocak ayı güvenlik yazılımına sahip oldu. Bunun yanı sıra akıllı telefonun performans ve iyileştirme optimizasyonları ile Google yamaları da güncellendi.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: H930DS21w
 • Kernel Sürüm: 4.4.78
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.026
 • Güvenlik Yaması: 01.01.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.2.5.c1-2-00034-8998_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu: *** MB (OTA Boyutu)
 • KDZ Dosyası:

LG V30+ H930DS Ocak Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Bu modele sahip kullanıcılar, akıllı telefonları için sunulan güncellemeyi yapabilmek için OTA yöntemini deneyebilir. Bu yöntem için Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleştirmesi adımlarını takip edin.

  LG G7 One Android 10 Güncellemesi Başladı

OTA yöntemiyle güncelleme yapamayanlar eğer beklemek istemezlerse bilgisayar üzerinden de güncellemeyi yapabilir. Bunun için bilgisayarınızda LG Bridge programını kullanmanız gerekmektedir. Bu programla ilgili her şeyi bulacağınız makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu işlemlerle güncellemeye ulaşamayanlar veya aynı modeli kullanıp V21w güncellemesini almayan kullanıcılar için alternatif program LG UPoluyor. Bu programla birlikte makale içinde verilen KDZ dosyasını indirip telefona bilgisayar üzerinden yükleyebilirsiniz. LG UP programının nasıl kullanıldığını öğrenmek ve dosyalarını indirmek için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Telefonda yapacağınız güncellemelerde internet kullanımı gerçekleşir. Bu internet kullanımının Wi-Fi ağı olmasına özen gösterin. Telefonda Mobil Veri ile yapılacak güncellemelerde paket aşımı olup faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
 2. Güncellemeyi yapmadan önce şarj seviyesine özen gösterin. Telefonunuzda en az %50 şarj olmasına özen gösterin.
 3. Güncelleme sonrası yazılımsal olarak karşınıza çıkabilecek hatalar için hard resetatabilirsiniz. Bu işlemin nasıl yapıldığını öğrenmek için buraya tıklayın. Hard reset atmak isteğe bağlıdır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here