LG V30, İkinci Ekrana Sahip Olmayacak

- Advertisement -

LG‘nin IFA 2016 fuarında tanıttığı yeni amiral gemisi LG V20 ve sadece Japonya’ya özel olarak üreteceği LG V20 S modellerinden sonra LG V30 hakkında ilk bilgiler sızdırıldı. Daha V20 Türkiye’de satışa bile sunulmadan nereden çıktı bu V30 modeli dediğinizi duyar gibiyiz.

  LG V30’da İkinci Ekran Kalkıyor

İkinci ekran özelliği ile tanınan ve bu özelliği ile ün salan LG V serisinde LG V10 ve LG V20 modelleri ikinci ekran özelliğini kullandı. Twitter’dan ünlü kişi Elvan Blass tarafından atılan tweete göre LG V30 modelinde ikinci ekran özelliği bulunmayacak. LG’nin kendine has bir kararı olduğu söylenen ikinci ekran vakası henüz netlik kazanmış değil ancak LG fanları bu olayı oldukça sıkı takip altına aldı.

  LGDestek Mağaza Ekim Ayı Aksesuar Kampanyaları
- Advertisement -

adsiz

Yeni amiral gemisi olacak olan LG V30‘un donanım ve yazılım özellikleri ile ilgili bir bilgi bulunmasa da yakında birkaç bilginin sızacağı muhtemel gözüküyor. LG V10, LG V20 ve LG V20 S modellerinde kullanılan ikinci ekran özelliği artık rafa mı kalkıyor?

Sizce LG, yeni amiral gemisi modelinde ikinci ekran ile devam mı etmeli? Yoksa ikinci ekran kaldırılıp tasarımda çığır mı açmalı?  LG V10, LG V20 ve LG V20 S modellerinde kullanılan ikinci ekran özelliği artık rafa mı kalkıyor?

- Advertisement -
Ahmet Dizdar
LG akıllı telefonları üzerine yazılım güncelleme, root-rom rehberleri ve teknik servis bilgini.

3 YORUMLAR

  1. Lg mobile Türkiye’den çekilmiş doğru haber midir? LG Türkiye Twitter hesabı 6 gündür kullanıcılara cevap vermiyor atılmış bi haberde yok normalde en ufak şikayete dönerlerdi. Yabancı teknoloji haber sitelerinin bazılarında var haber henüz turkiyede bi açıklama yok eğer böyle bi şey varsa LG Türkiye garantili cihazlar ne olacak merak konusu?

  2. V serisini ortaya çıkaran 2.ekran bence kesinlikle devam etmesi lazım. lg nin son dönemlerdeki yaptığı değişiklikler telefonu sıradanlaştırmaya başladı gibi duruyor. Telefon dünyasında ilk çıktığı zaman çok ses getiren tuşların arkada olması durumu g5 te değişiklik göstererek ses tuşlarını yana almaları veya G5 de yapılan farklılık ve yeniliği sunan modüler tasarım çok tutulmaması üzerine standart tasarıma geri dönülmesi gibi. V serisini de 2. Ekran giderse daha sıradan bi telefona dönüşecekmiş hissiyatı yaratıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here