LG V30’un Kamerası En Geniş Diyafram Değerine Sahip Olacak

0
281

LG, 31 Ağustos’ta tanıtacağı V30 ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam ediyor. LG V30’un kamera yeteneklerine değinen LG, cihazın dünyanın en geniş diyafram aralığına sahip ilk telefon olacağını belirtti.

LG V30 Kamerası İle Bir İlke İmza Atacak

Mobil fotoğrafçılık alanında da dikkat çekmeyi planlayan LG, 31 Ağustos’ta tanıtacağı LG V30 ile ilgili detayları paylaşmaya devam ediyor. f/1.6 diyafram açıklığıyla gelecek olan V30, iPhone 7’de bulunan f/1.8 lenslere kıyasla yüzde 25 daha fazla ışık alacak.

V30’un kamerasının daha net ve gerçeğe daha yakın renkler sunabilmesi için Crystal Clear Lens isimli cam lens kullanılacak. Bu lens ile mobil fotoğraf ve video çekimleri yapan kullanıcılar daha kaliteli fotoğraflara imza atacak. LG V30 kamerasında yaptığı yeni geliştirmelerden biri, geniş açılı kamera ile kenar bozulmasında düzeltmeler yer alıyor.

LG kamera konusunda rakiplerinden bir adım önde olduğunu biliyoruz. LG V30 kamera alanında yine ilklere imza atacak gibi görünüyor. LG V30 ile ilgili V20’den daha küçük olacağı, ancak LG G6 gibi 2:1 çerçeve oranı ve 2880×1440 piksel çözünürlük 6 inçlik bir ekran ile geleceği biliniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here