LG V30 Kazandırıyor! Keşfetmeye Hazır mısın?

19
1677

LG Türkiye yeni akıllı telefonu V30+ için bir kampanya ve bir yarışma düzenledi. Yarışma lg.com/tr üzerinden LG V30+ akıllı telefonunu inceleyip, ürün videosunu seyredip www.v30kazandiriyor.com adresinden sorulacak 4 soruya doğru cevap vermek ve son ucu açık soruyu yanıtlayarak katılabilirsiniz.

LG V30+ Kazandırıyor

Yarışmada, V30 ürün videosu ile ilgili olan 4 soruya da doğru cevap verip, ve açık uçlu olan son soruya yorumunu yazan 1 kişiye V30+, 20 kişiye HBS – 780 ve 10 kişi HBS – 820 LG Bluetooth kulak kazanacaktır. Kazananlar jüri oylaması sonucunda kazanan talihlilere verilecektir. Hediye kazanımı paylaşılan yorumlar uygunluk ve yaratıcılık gibi kriterlere göre değerlendirilecektir.

  BİM LG K11 Akıllı Telefonu Satacak!

Yarışma, 15 Ocak – 31 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir. Kazananlar 6 Şubat tarihinde www.v30kazandiriyor.com kampanya sayfasında açıklanacaktır. 

LG V30+ özellikleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz akıllı telefonun ülkemizde satışı bulunmuyor. Bu ay sonu 25 Ocak gibi Turkcell ve Türk Telekom bayilerinde kullanıcı ile buluşacak. Geçtiğimiz hafta LG Türkiye V30+ için bir yarışma daha düzenlemişti o yarışmaya katılmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

19 YORUMLAR

 1. 28 Haziran çekilişleri de açıklanmadı. mesajlara bakıyorum da neyin yoğunluğu. altı üstü kura çekilecek milyar kişi katılsa 5 dakika sürmez çekiliş.

  • LG V30+ yarışmalarıyla ilgili olarak 28 Haziran tarihinde açıklanacak bir yarışma bulunmamaktadır. En son 21 Şubat tarihinde yapılan yarışmayla kazananlar açıklanıp yarışma sonlandırılmıştı.

  • LG V30+ yarışmalarıyla ilgili olarak 28 Haziran tarihinde açıklanacak bir yarışma bulunmamaktadır. En son 21 Şubat tarihinde yapılan yarışmayla kazananlar açıklanıp yarışma sonlandırılmıştı.

 2. Şuan itibariyle artık 7 şubat ve hala kazananlar açıklanmadı, müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda gün içinde açıklancak beklemede kalın demişti saat 19.00 civarı. Bilgisi olan var mı?

 3. lg v30Quiz yarışma sonuçlarına giriyom ilginiz için teşekkür cevabı çıkıyor hani sonuçlar kandırmayın insanları kardeşim

  lg v30Quiz yarışma sonuçlarına giriyom ilginiz için teşekkür cevabı çıkıyor hani sonuçlar kandırmayın insanları kardeşim

  • Yarışmayı düzenleyen bizler değiliz, sonuçları açıklandığı zaman yine buradan yada Lg nin kendi sayfasından takip edebilirsiniz

 4. ben bu lginforgam yarışmasından tv kazandım ama vermediler. 2 defa gönderiyoruz haftaya dediler gelmedi. lg kadar sahtekar bir şirket görmedim. lg g4 içinde nougat geliyordu sözde. hiç bir sözünü tutmuyor.

 5. Hayaller ötesi bir telefon piyasaya bomba telefon geliyor bütün telefon üreticilerini çok kötü terletecek en üst seviye’ye çıkacak f/1.6 diyafram açıklığıyla arka ana kamera dünya da bir ilk olacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here