Haberler

LG V30 Kazandırıyor! Keşfetmeye Hazır mısın?

LG Türkiye yeni akıllı telefonu V30+ için bir kampanya ve bir yarışma düzenledi. Yarışma lg.com/tr üzerinden LG V30+ akıllı telefonunu inceleyip, ürün videosunu seyredip www.v30kazandiriyor.com adresinden sorulacak 4 soruya doğru cevap vermek ve son ucu açık soruyu yanıtlayarak katılabilirsiniz.

LG V30+ Kazandırıyor

Yarışmada, V30 ürün videosu ile ilgili olan 4 soruya da doğru cevap verip, ve açık uçlu olan son soruya yorumunu yazan 1 kişiye V30+, 20 kişiye HBS – 780 ve 10 kişi HBS – 820 LG Bluetooth kulak kazanacaktır. Kazananlar jüri oylaması sonucunda kazanan talihlilere verilecektir. Hediye kazanımı paylaşılan yorumlar uygunluk ve yaratıcılık gibi kriterlere göre değerlendirilecektir.

Yarışma, 15 Ocak – 31 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir. Kazananlar 6 Şubat tarihinde www.v30kazandiriyor.com kampanya sayfasında açıklanacaktır. 

LG V30+ özellikleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz akıllı telefonun ülkemizde satışı bulunmuyor. Bu ay sonu 25 Ocak gibi Turkcell ve Türk Telekom bayilerinde kullanıcı ile buluşacak. Geçtiğimiz hafta LG Türkiye V30+ için bir yarışma daha düzenlemişti o yarışmaya katılmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kerim Onaylar

LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

15 Yorum

 • Lg v30 çekilişine katıldım sonuçlar 6 şubatta açıklanacaktı neden açıklanmadı bu konuda bilgi verirmisiniz

  • Katılım yoğunluğu nedeniyle açıklamanın biraz gecikeceği düşüncesindeyiz. Açıklama gerçekleştiğinde paylaşmış oluruz

 • Şuan itibariyle artık 7 şubat ve hala kazananlar açıklanmadı, müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda gün içinde açıklancak beklemede kalın demişti saat 19.00 civarı. Bilgisi olan var mı?

  • Yoğunluktan dolayı açıklamanın gecikeceği düşüncesindeyiz. Kısa sürede açıklanmaya çalışılacaktır.

 • lg v30Quiz yarışma sonuçlarına giriyom ilginiz için teşekkür cevabı çıkıyor hani sonuçlar kandırmayın insanları kardeşim dedi ki:

  lg v30Quiz yarışma sonuçlarına giriyom ilginiz için teşekkür cevabı çıkıyor hani sonuçlar kandırmayın insanları kardeşim

  • Yarışmayı düzenleyen bizler değiliz, sonuçları açıklandığı zaman yine buradan yada Lg nin kendi sayfasından takip edebilirsiniz

 • metin kardeşim sen teknolojiyi lg türkiyeden mi takip ediyorsun huawei mate 10 proda da 1.6 var

 • ben bu lginforgam yarışmasından tv kazandım ama vermediler. 2 defa gönderiyoruz haftaya dediler gelmedi. lg kadar sahtekar bir şirket görmedim. lg g4 içinde nougat geliyordu sözde. hiç bir sözünü tutmuyor.

  • Ces uluslar arasi fuar internet ve medya kanallarindan lg şarj konusunda olsun diger özellikler olsun say say bitmiyor telefonun özellikleri LG V 30 boşuna bomba telefon demiyoruz dolu dolu telefon rakipleri gerçekten çok terletecek

 • Hayaller ötesi bir telefon piyasaya bomba telefon geliyor bütün telefon üreticilerini çok kötü terletecek en üst seviye’ye çıkacak f/1.6 diyafram açıklığıyla arka ana kamera dünya da bir ilk olacak

Yorum Yap