LG V30 Multimedya Alanında da Güçlü Olacak

0
293

Akıllı telefonlarında donanımsal teknik özelliklerden çok multimedya alanına da ilgi gösteren LG, yeni amiral gemisi modeli LG V30‘da da bunu esirgemeyecek. LG V30 multimedya alanında da zengin içeriklere sahip olacak. Akıllı telefonun multimedya alanı haricinde dayanıklılık konusunda da taviz vermeyeceği düşünülüyor.

LG V30 Multimedya ile Daha Güçlü Olacak

V serisinde yeni amiral gemisi model olma yolunda az bir zaman kalan LG V30’un multimedya alanındaki gücünün arkasındaki sırlar açıklandı. LG V30 multimedya tarafında diğer modellerde olduğu gibi B&O ile işbirliği içinde olacak. Ses sisteminde sağlayacağı 32-bit Hi-Fi Quad-DAC desteği ile mükemmel müzik deneyimi sunacak olan modelin kulaklıkları da bu deneyim için özel olacak. Daha önce bu deneyimi LG V20 modeliyle yaşatan firma bu seriyi LG V30 ile bir tık daha üst seviyede devam ettirmek istiyor.

  LG V40, Toplam 5 Kamera İle Gelebilir

Multmiedya alanı haricinde de ek olarak dayanıklılık tarafından bahsedilen modelin 6.0 inç büyüklüğünde ekran ile gelmesi akıllara Gorilla Glass geliyor. Ekranın ve arka tarafın tamamen cam olması, yeni modelin Corning Gorilla Glass 5 ile geleceğine işaret ediyor. Darbelere ve çizmelere karşı dayanıklı olacak modelin suya karşı dayanıklılığı da bulunacak. LG G6 modelinde kullanılan IP68 sertifikası LG V30 modelinde de bulunacak ve bu özelliğe kablosuz şarj özelliği eşlik edecek. Dolu dolu multimedya özellikleri ile gelen modelin tanıtım tarihi 31 Ağustos olarak belirtildi. LG V30, firmanın Berlin’de yapılacak olan IFA 2017 tanıtımıyla birlikte ilk IFA macerası olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here