LG V30 OLED Ekran ile Gelecek

4
310

LG’nin 2017 yılındaki V serisinin yeni amiral gemisi modeli LG V30’un ekranı ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni gelen bilgilere göre LG V30, firmanın meşhur ekran teknolojisi OLED ekran ile gelecek.

LG V30, OLED Ekran ile Avrupa’ya da Gelecek

LG’nin merakla beklenen amiral gemisi modeli LG V30’un Berlin’de yapılacak olan IFA 2017 etkinliğinde tanıtılacağı kesinleştikten sonra ekran ile ilgili bilgiler de netlik kazanmaya başladı. Twitter’da yayınladığı tweet ile bildiren yabancı editör Faryaab Sheikh isimli kişi, LG V30’un OLED ekran ile geleceğinin onaylandığını bildirdi.

  LG V20 Konsept Tasarımı (video)

Bir başka tweetinde de LG V30’un bahseden editör, yeni amiral gemisi modelin Avrupa ülkelerine de resmi bir şekilde geleceğini belirtti. 6.2 inç büyüklüğünde 18:9 orana sahip OLED ekran ile gelecek olan modelin Snapdragon 835 işlemci bulunacak. Adreno 540 GPU ve 6 GB RAM bulundurarak olan modelin 13+13 MP çözünürlüğünde çift arka kamera ile gelecek.

Yeni model, LG’nin Berlin’de yapılacak olan IFA 2017 etkinliğinde ki tanıtımıyla bir ilk olacak. LG V10 ve LG V20 modellerini ayrı etkinliklerde tanıtan firmanın IFA etkinliği ile ilk tanıtımı olacak.

4 YORUMLAR

  1. Ahmet Bey çoğu teknoloji dışı kalmış kişiler 13MP ‘i duyunca biraz teredütte kalıyorlar. Hatta çevremde böyle kişiler yok değil. Sürekli karşılaştırma yapıyorlar. LG G4 ‘ün kamerası LG G6 ‘dan daha iyi dedikleri oluyor. Bu konu hakkında bir yazınız olursa bir çok kişiyi aydınlatmış olursunuz.
    Teşekkürler.

    • Bu mümkün değil çünkü kameralarda önemli olan MP değil kullanılan lenstir. Lensin kalitesine bağlı yazılım da kaliteli olmalıdır ki kamera performansı en üst seviyede olsun. Bununla ilgili bir konuya açıklık getirme gereği duyarsak sizlerle paylaşmış oluruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here