LG V30 ve LG V30s serilerinden sonra piyasaya sunulan akıllı telefon modeli LG V35 ThinQ için Android Pie güncellemesiyle ilgili gelişmeler paylaşıldı. Paylaşılan resmi belgelere göre LG V35 ThinQ Android Pie güncelleme tarihi belli oldu. Akıllı telefonun Güney Kore modeli için dağıtılacak yeni işletim sisteminin tarihi ve birkaç akıllı telefonun yazılım detayları sunuldu.

LG V35 ThinQ Android Pie Güncellemesi Çok Yakın

Güncellemeyle ilgili paylaşılan belgede yer alan bilgilere göre LG V35 ThinQ Android Pie güncellemesinin tarihi belli oldu. Belli olan bu güncelleme tarihi şu an için Güney Kore modeli için sunuluyor. Belgeye göre akıllı telefon modelinin yeni işletim sistemi güncellemesi, 2019 yılının 2.çeyreğinde gerçekleştirilecek. Tahmini olarak Nisan ayı sonu veya Mayıs ayının ilk haftası sunulacak güncellemeyle birlikte diğer amiral gemisi akıllı telefon modellerine de çalışmalar hızla sürecek.

  LG G5 Android 7.0 Nougat Beta Güncellemesi Geliyor!

2019 yılının 2.çeyreğinde yeni güncellemelerden faydalanacak olan başka LG akıllı telefon modelleri de bulunmaktadır. Bunlardan ilki LG X4+ modeli oluyor. Bu model için sunulan güncelleme tarihi paylaşımında verilecek yeni yazılımın LG Pay ödeme sistemi ve güvenlik üzerine olduğu belirtiliyor.

LG V40 ThinQ amiral gemisi için belirtilen güncellemenin Google Talkback özelliği ve güvenlik üzerine olduğu bilgisi yer alırken aynı çeyrekte LG V35 ve LG V30 modellerinin de Android 9.0 Pie işletim sistemi güncellemesine kavuşacağı yazıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here