Amerika modeli olan LG V35 ThinQ AT&T için Güney Koreli firma yeni işletim sistemi güncellemesini dağıttı. Dağıtılan yeni güncellemeyle birlikte akıllı telefon modeli Android 9.0 Pie işletim sistemine sahip oldu.

LG V35 ThinQ AT&T Android Pie Güncellemesi

Belirtilen akıllı telefon modeli için yayımlanan yeni güncellemeyle birlikte Android 9.0 Pie güncellemesi sağlanmış oldu. Bu güncelleme OTA üzerinden ve LG Bridge üzerinden dağıtılarak sunuldu. Güncellemenin getirdiği yeniliklerin yanında yeni güvenlik yaması da bulunuyor. Bilgilere bakıldığında Android Güvenlik Yaması tarihi 1 Mayıs 2019 olarak güncelleniyor. Güncelleme versiyonu ise V20b olarak güncelleniyor.

  • Android sürümü: 9.0 Pie
  • Yazılım Sürümü: LMV350N20b
  • Android Güvenlik Yaması: 1 Mayıs 2019
  • Kernel Sürüm: 3.18.71
  • Yapım NumarasıPKQ1.181105.001
  • Dosya Boyutu: 1.4 GB
  • KDZ İndirme Linki:

LG V40 ThinQ Android Pie Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Akıllı telefon modeline sahip olan kullanıcılar, telefonlarında Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip ederek OTA yöntemiyle güncelleme yapabilir.

Bu güncelleme yöntemiyle yeni yazılım paketine kavuşamayanlar, bilgisayar üzerinden firmanın sağlamış olduğu ve hem güncelleme hem de yedeklemeprogramı olan LG Bridge ile güncellemeyi yapabilir. Bu programla ilgili tüm bilgilere ve dosyalara ulaşmak için buraya tıklayın.

  LG V20 T-Mobile Android 8.0 Oreo Güncellemesi Dağıtıldı

Her iki yöntemle de güncellemeyi alamayan kullanıcılar, son olarak yine LGfirmasının sağlamış olduğu ve manuel yükleme programı olarak nitelendirilen LG UP yardıma koşuyor. Bu program sayesinde güncellemenin KDZ dosyası indirilip akıllı telefona kolaylıkla yüklenebiliyor. LG UP ile ilgili tüm bilgiler için burayatıklayın.

  [H870] LG G6 EUR V10f Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

Güncellemeyi yapmadan önce;

  1. Telefonun internet bağlantısını kontrol edin. Güncellemeyi Mobil Veri ile yapmak, akıllı telefonunuzda bulunan kontörleri harcayabilir ya da faturalı hatlarda paket aşımı sonrası ek ücretlendirme yansıyabilir.
  2. Güncellemeyi yapmak isteyen kullanıcılar, hangi yöntem olursa olsun telefonun şarjının en az %50 seviyesinde olmasına özen gösterin.
  3. Güncelleme sonrası oluşabilecek yazılımsal hatalara karşı önlem olması için hard reset atabilirsiniz. Telefonunuza nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here