Güney Kore modeli olan LG V35 ThinQ Pie güncelleme dağıtımı başladı. Başlatılan yeni işletim sistemi güncellemesiyle diğer akıllı telefon modelleri için de sinyal verildi.

LG V35 ThinQ Pie Güncellemesi

Yeni işletim sistemi güncellemesiyle birlikte LG V35 ThinQ modeli son sürüm yazılımına kavuşmuş oldu. Şu an için Güney Kore modelleri için yapılan bu dağıtımın ilerleyen günlerde diğer modeller için de gerçekleşeceği söyleniyor. Bunun yanı sıra belirtilen akıllı telefonun haricinde diğer amiral gemisi modeller için de güncelleme sinyalleri verildi.

 • Android sürümü: 9.0 Pie
 • Yazılım Sürümü: V350AWM20c
 • Android Güvenlik Yaması: 1 Nisan 2019
 • Kernel Sürüm: 3.18.71
 • Yapım NumarasıOPR1.170623.032
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ İndirme Linki:

LG V35 ThinQ Android 9.0 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Telefona gelen güncellemeyi OTA üzerinden gerçekleştirmek için telefonun Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip etmeniz gerekmetkedir.

  LG G6 Android 9.0 Pie Güncellemesi Avrupa'da Başladı!

Bu güncellemeyi yapmak için bilgisayara ihtiyacınız olacak. Bilgisayarınızda LG Bridge programı ile güncellemeyi yapabilirsiniz. Programla ilgili tüm bilgi için buraya tıklayın.

LG UP ile KDZ yükleme yöntemini yapmak isteyenler buraya tıklayarak LG UP kullanımını öğrenebilir ve bilgisayar üzerinden manuel yolla yükleyebilir.

Güncellemeyi yapmadan önce;

  1. Güncellemeyi yapmadan önce şarjın en az %50 seviyesinde olmasına özen gösterin.
  2. Güncelleme sonrası stabil bir kullanım için hard reset atmanızı öneririz. Bunun için buraya tıklayarak nasıl atılacağını öğrenebilirsiniz.
  3. Telefon üzerinden gerçekleştireceğiniz güncellemelerde mutlaka wi-fi ağını kullanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here