1 adet LG V40 ThinQ amiral gemisi ve kutusu bulunmaktadır. Kaynak: Android Central

LG firmasının en yeni ve en iyi amiral gemisi unvanına sahip akıllı telefonu LG V40 hakkında ilk yazılım güncellemesi gerçekleştirildi. Güncelleme hakkında fazla bilgi olmasa da paylaşılan açık kaynak kodlarıyla LG V40 T-Mobile modelinin yeni yazılım güncellemesi aldığı görülüyor.

LG V40 T-Mobile Yazılım Güncellemesi

Firmanın Kuzey Amerika bölgesi için sağladığı LG V40 T-Mobile modeli için yeni güncelleme yayımlandı. Bu güncellemeyle ilgili teknik detayları belli olmayan yazılım, model olarak LMV405TA modeli için sağlandı. Tarih olarak 15 Kasım 2018 tarihinde sağlanan güncellemenin Ekim ayı güvenlik güncellemesi olabileceği söyleniyor.

  [H815TR] LG G4 V20i Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

Güncellemeyi şu an için OTA üzerinden sağlayan T-Mobile operatörü henüz LG Bridge üzerinden güncellemeyi sağlamadı. Akıllı telefon üzerinden güncellemek için kullanıcıların Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip etmeleri gerekmektedir.

  • Android sürümü: 8.0 Oreo
  • Yazılım Sürümü: LMV405TA10j
  • Yapım Numarası: OPM1.171019.026
  • Güvenlik Yaması: 01.10.2018
  • Dosya Boyutu: 735 MB
  • KDZ Dosyası:
LG V40 T-Mobile modeli için sağlanan yazılım güncellemesine ait açık kaynak kodu belgesi paylaşıldı.
Kaynak: My LG Cell Phones

Yazılım güncellemesinin yaklaşık 735 MB boyutunda olduğu söyleniyor. Bu güncelleme paketiyle birlikte işletim sistemi Android 8.1 Oreo olarak kalsa da versiyon olarak V10j sağlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here