LG V40 ThinQ İlk Yazılım Güncellemesini Aldı!

0
242

Güney Koreli firmanın en yeni amiral gemisi LG V40 ThinQ ilk yazılım güncellemesi sunuldu. Bu güncellemeyle ilgili olarak detaylı ayrıntıları belirten içerikte dikkat çeken özellik kamera tarafı oluyor. Güncellemenin tamamının kamera üzerine kurulu olduğu bilgisi yer alan yeni yazılımla birlikte performans iyileştirmeleri yapılarak kamera en üst seviyeye çekiliyor.

LG V40 ThinQ İlk Yazılım Güncellemesi

V serisinin yeni amirali  LG V40 ThinQ ilk yazılım güncellemesine kavuştu. Güncellemenin, henüz amiral gemisi modelin marketlerdeki yerini almadan gelmesi oldukça şaşırttı. Bu konuda hızlı güncelleme politikası sunduğu düşüncesini oluşturan LG firması, yeni amiralinde sunduğu yazılımla kamera performansını iyileştirme hedefini uyguladı.

Kamera üzerine kurulu olan yeni güncelleme detaylarına baktığımızda ilk olarak HDR çekim performasının iyileştirildiği söz ediliyor. Bu çekim High Dynamic Range olarak bahsettiğimiz HDR özelliği, performans gelişmesi sayesinde verimliliğini bizlere daha iyi bir şekilde sunacak.

  LG V30 ve LG G6 Karşılaştırması

Belirtilen ikinci maddede amiralle çektiğimiz fotoğraf veya video sahnelerinde bulunan renk dinamiğinin geliştirildiği ve açık alanda yapılan çekimlerin şekil keskinliği üzerinde iyileştirmelerde bulunulduğu bilgisi yer alıyor.

3 arka kamera ile gelen akıllı telefon, 3.kamerasında bizlere 2x optik zoom yapabilen telephoto özelliğini sunuyor. Telefonun kamera arayüzünde triple shot olarak geçen bu özellik üzerinde otofocus özellik geliştirmesi yapılıyor.

Güncellemeyle ilgili son olarak video çekimine de ek yazılım sağlayan firma, akıllı telefonu için özellikle arkaplanda bulunan siyah tonlar üzerinde duruyor ve video modunu da yazılım güncellemesi arasında ihmal etmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here