1 adet LG V40 ThinQ amiral gemisi bulunmaktadır. Kaynak: PC World

LG’nin 10 Ekim 2018 tarihinde tanıttığı V serisinin yeni amiral gemisi LG V40 ThinQ güncelleme almaya devam ediyor. Yeni dağıtılan güncellemeyle LG V40 ThinQ T-Mobile modeline Aralık ayı güncellemesi verildi.

İşletim sistemi olarak hala Android 8.1.0 Oreo üzerine kurulu olan amiral gemisinin T-Mobile modeline verilen güncelleme, ufak iyileştirmeler bulunduruyor.

  • Android sürümü: 8.0 Oreo
  • Yazılım Sürümü: LMV405TA11d
  • Yapım Numarası: OPM1.171019.026
  • Güvenlik Yaması: 01.12.2018
  • Dosya Boyutu: 735 MB
  • KDZ Dosyası:

Yeni güncellemeyle birlikte akıllı telefon modeli yeni android güvenlik yaması ve v11d versiyonuna kavuşmuş oldu.

LG V40 ThinQ T-Mobile Aralık Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güncellemeyi yapmak isteyen kullanıcılar ilk olarak OTA yöntemini deneyebilir. Bu yöntem için akıllı telefonda Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesiadımlarını takip edin.

  LG G STYLO MS631 Android Marsmallow Yükleme

İkinci yöntem olarak bilgisayar üzerinden de güncelleme sunulmaktadır. Bunun için gerekli program LG Bridge oluyor. Bu programla ilgili tüm detaylar için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

  1. Telefon üzerinden gerçekleştireceğiniz güncellemelerde mutlaka wi-fi ağını kullanın.
  2. Güncellemeyi yapmadan önce şarjın en az %50 seviyesinde olmasına özen gösterin.
  3. Güncelleme sonrası stabil bir kullanım için hard reset atmanızı öneririz. Bunun için buraya tıklayarak nasıl atılacağını öğrenebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Q6’ya ne zaman güncelleme gelecek daha Kasım güvenlik paketi bile yok ortada bir de ayrıca şu yeni kullanıcı arayüzü önceki cihazlara verilmedi çok kafama takıldı Bütün uygulamaları geliştirici Forum’lardan buldum işte LG settings, camera, floating bar, Qmemo+, music, lg home+,context awareness falan olsun hepsinin 7.0 versiyonunu teker teker buldum her neyse sizce G6’gibi modellere de g7 ve V40 thinQ da kullanılan arayüz verilir mi ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here