Huawei firmasının yeni amiral gemisi modeli Huawei P20 Pro üzerinde 3 arka kamera kullanması teknolojiyi bir adım öne taşıdı. Bu teknolojiyi bir adım daha öne taşımak isteyen LG firmasıyla ilgili ilk raporlar sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre LG V40 modelinin tam 5 kamera ile piyasaya damga vurabileceği konuşuluyor.

LG V40, 3 Arka Kamera ve 2 Ön Kamera İle Gelebilir

Güney Koreli firmanın V serisindeki yeni amiral gemisi olacak LG V40 ile ilgili bilgiler sızmaya başladı. Bu yıl Ağustos ayının son günlerinde başlayacak IFA 2018 fuarının açılış konuşmasını LG CEO’su Jo-Seong-Jin yapacak. Bu açılış konuşmasının yapılacak olması, yeni amiral gemisi modelin fuarda tanıtılma ihtimalini artırıyor. Bu artış üzerine bilgileri sızmaya başlayan yeni amiral gemisi modelin tam 5 kamera ile geleceği gündeme oturdu.

Yeni amiral gemisi olacak LG V40 modeli için 5 kamera ile geleceği bilgileri yabancı kaynaklarda paylaşılmaya başlandı. En son HTC U12+ modelinde 2 arka kamera ve 2 ön kamera olmak üzere toplam 4 kamera görmüştük. Bu çıtayı farklı hale getiren Huawei firması ise Huawei P20 Pro modelinde 3 arka kamera ve 1 ön kamera olmak üzere 4 kamera sunmuştu. Yenilikçi yolda ilerlemek ve önde olmak isteyen LG firmasının V40 modelinde ise tam 3 arka kamera ve 2 ön kamera ile geleceği konusu gündeme geldi.

  LG Stylo 5 Akıllı Telefonunun Kılıfı Sızdırıldı!

Bu kamera özelliklerinin yanı sıra akıllı telefonun piyasaya Qualcomm Snapdragon 845 işlemci ile gelmesine yüksek gözle bakılıyor. Bu özelliklere ek olarak ekran tarafında her firmada olduğu gibi çentikli ekran yapısıyla karşımıza çıkacak modelin tıpkı G7 ThinQ modelinde olduğu gibi Google Asistan butonu da olacak. Ses tarafında 32-bit Hi-FiQuad DAC teknolojisini eksik etmeyen firmanın yeni modelini IP68 sertifikası ve MIL-STD810G sertifikalarını da alacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here