LG V5 İle İlgili Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı

2
2152

Geçen haftalarda bahsettiğimiz LG’nin V serisinde yeni model olması beklenen LG V5 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni bilgilere göre LG V5, V serisindeki gibi premium bir telefon olmayacak gibi gözüküyor.

  LG V5, V10 ve V20 Gibi Premium Olmayacak

V serisinin diğer serilerdeki telefonlara göre premium bir sınıf olması dolayısıyla fiyatını da diğer serilerden farklılaştırıyor. LG V5 modelinde aksine bir durum, yeni bilgilerle birlikte ortaya atıldı.

Preimum olarak bildiğimiz V serisinde LG V5 modeli plastik bir kasa ile karşımıza çıkıyor ve birçok telefonlarda görülen Type-C bağlantısı yerine eski tip micro USB girişi tercih edilmiş. Detaylarda da görebileceğiniz gibi telefonun arka tarafında dış bükey bir tasarım söz konusu. LG G4 modelinde boyuna olan bu bükey, LG V5 modelinde enine doğru tercih edilmiş. Giriş segment telefonlarda da sıkça rastlayacağımız parmak izi okuyucusu telefonun arka kısmında kameranın alt tarafına konumlandırılmaktadır. 148.65 x 75.30 x 7.5 / 8 mm boyutlarına sahip olan modelin ekran boyutunun 5.3-5.5 inç arası olması bekleniyor. 

Premium sınıf olan V serisinin fiyatı da göz önüne alınarak yeni model LG V5‘in fiyatı orta segment bir telefonun fiyatı kadar olması bekleniyor. Sizce LG V5 modeli diğer orta segment telefonlara rakip olarak çıkabilir mi? LG’nin V serisinde orta segmente hitap eden bir model çıkarması ne kadar doğru?

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here