LG V50 ThinQ modeli için yeni dağıtılan güncellemeyle birlikte güvenlik açıklıkları ve birkaç sorun giderildi. LG V50 ThinQ Ağustos güncellemesiyle birlikte Güney Kore modelleri yeni versiyonuna kavuşmuş oldu.

LG V50 ThinQ Ağustos Güncellemesi

LG V50 ThinQ modeli için yeni dağıtılmaya başlanan yazılım ile birlikte Ağustos ayı güvenlik paketi verildi. Güncelleme paketi, beraberinde yenilikleri de getirdi. An itibarıyla V50 ThinQ Güney Kore modelleri 1 Ağustos 2019 güvenlik yamasına sahip oldu. Yazılım, belirtilen akıllı telefon modeline V11m versiyonu ile sağlandı.

 • Android sürümü: 9.0 Pie
 • Yazılım Sürümü: V500N11m
 • Kernel Sürüm: 4.14.83
 • Yapın Numarası: PQK1.190223.001
 • Güvenlik Yaması: 01.08.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.HE.1.5.c4.00270.1-SM8150_GENFUSION_PACK-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Dosyası:

LG V50 ThinQ Ağustos Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güncellemeyi telefon üzerinden kuruluma hazır bir şekilde sağlayan firma, aynı zamanda bilgisayar üzerinden de bu güncellemeyi kurmaya izin veriyor. Telefon üzerinden güncelleme yapmak isteyenler Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edin.

İlk yöntem olan OTA üzerinden güncellemeye ulaşamayanlar, firmanın sağlamış olduğu güncelleme/yedekleme programı olan LG Bridge üzerinden güncellemeyi indirip kurabilir. Bu programın nasıl kullanıldığını öğrenmek ve gerekli dosyaları bulmak için buraya tıklayın.

  LG G4 Stylus H542TR İçin Yeni Güncelleme Verildi

İki aşamada da başarılı olamayan kullanıcılar veya modeli benzer olup bu güncellemeyi alamayan kullanıcılar, manuel yükleme programı olan LG UP ile sorunsuz bir şekilde telefonlarına güncelleme atabilir. Bu program ile KDZ dosyası kullanılarak kolayca telefon güncellenebilir. Programla ilgili tüm bilgiler ve dosyalar için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi telefondan yapan kullanıcılar, indirmeyi Wi-Fi ağı ile gerçekleştirmeyi ihmal etmesin. Bu ve bunun gibi güncellemelerde Mobil Veri kullanımı, akıllı telefonunuzda kullandığınız faturanın aşımına sebep olup faturaya ek ücretlendirmeyansıtabilir.
 2. Güncellemeyi yapmadan önce şarj seviyesini kontrol edin. Önerilen şarj seviyesi en az %50 ve üzeri olmalıdır.
 3. Telefonunuzu güncelledikten sonra stabil bir kullanım için hard reset yöntemini uygulayın. Bu yöntem ile birlikte telefonunuzdaki tüm veriler silinir. Dolayısıyla yedek almadan hard reset işlemini uygulamayın. Yöntemle ilgili bilgi edinmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here