LG V50 ThinQ Görseli İlk Kez Sızdırıldı

0
383

Firmanın V serisindeki yeni amiral gemisi modeli olacak akıllı telefonu LG V50 ThinQ ilk kez sızdırıldı. Sızdırılan görselle birlikte akıllı telefon modelinin tasarım tarafında hangi akıllı telefona benzediği de tahmin edilebiliyor. Akıllı telefonun sızdırılan görsellerinde ön ve arka tasarımı ile ekran veya kamera detayları gözüküyor.

LG V50 ThinQ Görseli Ortaya Çıktı

Yeni V serisi amiral gemisi modeli olacak LG V50 ThinQ ile ilgili ilk kez bir görsel sızdırıldı. Sızdırılan görselde yer alan detaylar ve tasarım hatları, yeni amiralin LG akıllı telefonlarından birine benzemesi göze çarpıyor. Akıllı telefonun bu tasarım benzerliğini paylaştığı diğer akıllı telefon ise LG G8 modeli oluyor.

V50 ThinQ modeli, yabancı kaynaklar tarafından sızdırılan bilgilerde “LG V50 ThinQ 5G” olarak geçiyordu. Bu bilgisi doğru olan akıllı telefonun bu özelliğiyle ilgili tasarım detayı da bulunuyor. Özellikle belirtilen yeni sızıntıdaki bilgiye göre V50 ThinQ modeli başka bir şekilde de isimlendirilebilir. LG G8 ThinQ ile tasarım benzerliği dikkat çeken yeni amiral gemisi modelin LG G8s ThinQ olabilme ihtimali de göz önünde bulunduruluyor.

LG V50 ThinQ modeline ait görsel örneği.
Kaynak: PhoneArena

Sprint modeline ait sızdırılan görselinde akıllı telefonun ön tarafında neredeyse tamamı panel olan çentikli ekran ile geldiği görülüyor. Çentik tarafında çift ön kamera özelliği bulunan akıllı telefonun paylaşılan bu görselinde bildirim olarak “5G” ibaresinin olması, görselin V50 ThinQ modeline ait olduğunu ispatlıyor. Arka tarafına baktığımızda akıllı telefonun LG V40 ThinQ gibi yatay şekilde konumlandırılmış 3 arka kamera özelliği yer alıyor. Bu kameraların yanında çift tonlu LED Flash desteği bulunan telefonun parmak izi özelliği kamera altında konumlandırılıyor. Bu parmak izinin altında V50 ThinQ ibaresi ve en aşağıda LG logosu tasarımı yapılan telefonun kameralar üstünde ise “5G” ibaresi yine dikkat çekiyor.

  LG'den Dört Yeni Akıllı Telefon Geliyor

LG V50 ThinQ 5G Teknik Özellikleri

Ekran tarafında OLED panel teknolojisi ile gelen akıllı telefonun 6.1 inç büyüklüğünde ve 19,5:9 Full Vision formatında bir ekranı olacak. Yonga seti en güçlü işlemci olan Qualcomm Snapdragon 855 ile barınacak modelin grafik biriminde Adreno 650 GPU güç gösterecek. Depolama biriminde 128 GB hafızayla gelen akıllı telefonun en az 6 GB RAM kapasitesi olacak. Kameraları ile ilgili bilgi bulunmayan amiral gemisinin batarya tarafında 4000 mAh kapasite ile geleceği ve işletim sistemi tarafında Android 9.0 Pie ile kutudan çıkacağı biliniyor.

Multimedya alanında güçlü olacak modelde ekrandan titreşimle hoparlör teknolojisi SoD (Sound On Display) kullanılacak. Hoparlörü Boombox Speaker özellikli olacak V50 ThinQ‘da 32-bit Hi-Fi Quad DAC desteği de bulunacak. Yeni amiral gemisi V50 ThinQ‘nun yaklaşık satış fiyatının 1,160$ – 1,340$ arası olacak söyleniyor. Akıllı telefonun yaklaşan yeni etkinlik olan MWC 2019‘da tanıtılabileceği ihtmali bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here