LG Electronics, uzun zamandır heyecanla beklenen lansmanı pazar günü MWC 2019′da LG V50 ThinQ ve LG G8 ThinQ yeni nesil akıllı telefonlarını piyasaya sundu. LG V50 ThinQ özellikleri ve donanımıyla bizleri oldukça şaşırtıyor ve bu yeni nesil teknolojiye sahip akıllı telefonlarıda kullanıcılar için oldukça cazip hale geliyor.

Telefonun birçok ilgi çekici özelliğinin yanı sıra öyle farklı özelliği var ki bizlerin hayatını oldukça kolaylaştıracağa benziyor. En ilgi çekici özellikleri arasında ise çift ekrana sahip olması ve üstün biyometrik kilit açabilme teknolojisine sahip olması.

5G Teknolojisine sahip LG V50 ThinQ akıllı telefon, mevcut bulunan V40 platformunun devamını kullanıyor ve kendisini birincil ekrana bağlayan kasaya benzeyen ikinci bir 6.2 inç OLED ekran ile geldi. İkili ekran V50‘nin kendi 4.000 mAh bataryasını kullanıyor.

İki ekranda birbirinden bağımsız olarak çalışabiliyor. Birinci ekranda kullanıcıların internette gezinti yapmasını sağlarken ikinci ekranda video izlemek gibi akıllı telefonunuzla ilgili işlemlerinizi çift ekranlı LG V50 telefonunuz ile gerçekleştirebileceksiniz.

  LG Q8 2018 Modeli Resmen Duyuruldu!

İkinci ekranın 104 ve 180 derecelik açılarda yerine kilitlenebiliyor. Akıllı telefonunuzda e-maillerinize göz atarken aynı zamanda Youtube’den en sevdiğiniz şarkıyı kesintisiz şekilde dinlemeye devam edebileceksiniz. İstediğiniz ekranda istediğiniz eylemi gerçekleştirmek artık sizin için çok kolay olacak. Bir yandan video keyfınizi devam ettirirken whatsApp’tan gelen mesajlara da cevap verebileceksiniz.

Çift ekran için ekranlı kılıf

LG, telefonda yeni bir ekran için yer açmaktansa ekranı kılıf kullanarak telefona eklemiş. İstediğiniz zaman takıp çıkarabiliyorsunuz. Bu ekstra ekran, büyük alan gerektiren uygulamalarda ya da oyunlarda hoş bir etki oluşturacağa benziyor. Yeni ekran kılıfta olduğu için katlanıp kapatılabiliyor olsa da bunu doğal olarak görüntünün olduğu yerden yapmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here