LG X Cam Özellikleri Açıklandı

0
679

LG bugün resmi internet sitesinde LG X Cam özelliklerini açıkladı. Geçtiğimiz şubat ayında X serisi cihazlarını duyuran LG bu cihazlar hakkında daha fazla bilgi vermemişti. LG X Cam yani diger adı ile LG Kamera, çift ana kamera ile geliyor. LG X Cam’de toplam 3 kamera bulunuyor.

İlk olarak LG V10‘da kullanılan çift kamera, daha sonra LG G5‘de kullanıldı. LG X Cam 13Mp ve 5Mp çözünürlüğe sahip iki kamera bulunuyor. 13 Mp çözümürlüğe sahip kamera 78 derece, 5 Mp çözünürlüğe sahip kamera 120 derece geniş açılı fotoğraf çekebiliyor. LG G5’de 135 derece geniş açılı kamera kullanılıyor. LG X Cam ön kamerası 8Mp çözünürlüğe sahip.

  LG X View Geliyor İşte Özellikleri

lg x cam gold

LG X Cam ayrıca G5’teki gibi “Pop-out Picture” efektine sahip. “Pop-out Picture” özelliği ile standart ve geniş açı lenslerle çekilen fotoğraflar birleştirilip bir resim çerçevesi efekti yaratılabiliyor.6.9mm kalınlığında ve 118 gram ağırlığındaki kasası fırçalanmış metal görünümlü bir yüzeye sahip telefonda 2GB RAM yer alırken, depolama tarafında 16GB dahili hafıza karşımıza çıkıyor. LG X Cam microSD kart desteğine de sahip.

lg x cam

LG X Cam Anroid 6.0Marshmalow yazılı yüklü olarak satışa sunulacak. Telefonda 2520Mah batarya kapasitesi,Bluetooth 4.1, NFC, USB 2.0 ve 4G LTE desteği bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here