LG X Screen Ve LG X Cam Teknik Özellikleri

- Advertisement -

LG Mobil Dünya Kongeresi Öncesi iki yeni X Serisi cihazını tanıtmıştı. Bu iki yeni cihaz orta senkment cihaz diyebiliriz. LG X serisi yeni cihazlar Lg G X Screen Ve LG X Cam Adı altında iki akıllı telefon.

LG Mobil dünya kongresinde Amiral gemisi serisi LG G5 cihazını tanıttı Lg G5 Özelikleri’ne buradan bakabilirsiniz. https://lgdestek.net/lg-g5-tanitildi-iste-lg-g5-ozellikleri/

LG X Screen Özellikleri

- Advertisement -

LG X Screen en dikkat çekici özelliği V10 ile benzerlikler taşıması. LG X Screen modelinde V10’da da kullajılan ikinci bir ekran bulunuyor. 1.76’inç boyutlarında üst tarafta ikinci ekran ve 4.93’lük ana ekrana sahip.

1.2 GHz  4 çekirdekli işlemci, 2Gb ram, 16Gb dahili hafıza, 2,300MAh batarya, 13 megapixel ana kamera ve 8 megapixel ön kamera bulunuyor. LG X Screen Android 6.0 Marsmallow yüklü olarak satışa sunulacak.

  LG X Cam Özellikleri ve Kutu içeriği

lg x screen

LG X Cam Özellikleri

LG X Cam isminden de anlaşılacağı gibi kamera odaklı bir akıllı telefon. Şuan için LG bu cihaz hakkımda daha fazla bilgi vermedi. LG X Cam genel özelliklerine baktıgımızda; 13 megapixel ana kamera ve 5 megapixel ön kamera barındırıyor. 5.2’inç Full hd ekran, 1.14GHz orta çekirdekli işlemci, 2Gb ram, 16 Gb dahili depolama, 2.520MAh batarya ve ayrıca Android 6.0 Marsmallow ile birlikte gelecek.

lg x cam

LG X screen ve LG X cam official Video

https://youtu.be/mfpVO1Bw-NA

Lg X Cam ve Lg X Screen gelecek ay ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

4 YORUMLAR

  1. X screen kullanıyorum bir aydır. Kamerası beni hayal kırıklığına uğrattı. Bir arızası mı var yoksa bu kadar mı çekebiliyor onu tam anlayamadım. Resimler karanlik çıkıyor. Eski kullandığım 5 mplik s4 ün bile cok gerisinde.nasıl 13 mp lik bir kamera anlayamadım.

  2. X cam kullanıcısıyım ve kamerasından bende hiç memnun değilim eski telefonum olan galaxy s3ten daha karanlık çekiyor fotoğrafları. Tamamen rezalet.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here