LG XBOOM AI ThinQ ile Yüksek Ses Deneyimi Yaşayın

0
383
LG XBOOM hoparlör üstünde yer alan tasarımsal özellikler ve Google Asistan desteği gösteriliyor. Kaynak: LG

Birçok teknolojik aleti üreten Güney Koreli firmanın hoparlör tarafında AI ThinQ özellikli hoparlörü ortaya çıktı. Tam adı LG XBOOM AI ThinQ WK7 Spekaer olan hoparlör, yüksek ses deneyimi sunmasıyla ön plana çıkıyor.

İçinde barındırdığı ses özelliklerine bakıldığında Meridian Technology olarak geçen bu teknoloji sayesinde ortamda yüksek ses deneyimi ve kusursuz ses çıkışı sağlamayı başaran LG XBOOM24 bit üzerinde 96 KHz ses sistemi ve yazılım tarafında kaydedilen sesin orijinalini yansıtan ALAC, WAW ve FLAC özellikleri barındırıyor.

LG XBOOM AI ThinQ WK7 Speaker ürünü üstünde Google Asistan özelliği ve Meridyan Teknolojisi yer alıyor. Ses artırma ve azaltma tuşları ile birlikte güç tuşu bulunuyor.
Kaynak: LG

Speaker üzerinde bulunan Google Asistan özelliği sayesinde sizin izin verdiğiniz komutlara anında cevap verebiliyor, planlarınızı size hatırlatıyor, günlük aktivitelerinizi yerine getirmenizi söylüyor ve ufak ipuçlarında bulunarak size yardımcı oluyor.

  LG G3 Beat, G3 Stylus Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Ne Zaman Alacak

İçinde yer alan 24-bit ve 96 KHz ses çıkışı sayesinde LG XBOOM, ses çıkışı yapan ürünlerle karşılaştırıldığında MP3 formatından neredeyse 4.5 kat, normal bir radyodan 3 kat ve bir CD çalardan yaklaşık 2.25 kat daha yüksek ses deneyimi sunuyor.

LG XBOOM ile CD, MP3 ve radyo arasındaki farkların grafiği. Kaynak: LG

Bu muazzam ürünün satış fiyatı, Güney Koreli firmanın resmi internet hesaplarında 299$ etiketiyle gösteriliyor. Alternatif mağazalarda daha uygun bulunabilen ürün şu an için en iyisi olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here