LG Electronics , XBOOM yeni inovasyon ürünler mükemmel derecede akıl almaz ses kalitesi ve benzersiz özelliklere sahip olması ses kalitesine önem verenler için büyük bir merak uyandırıyor.

XBOOM daha önce kalite ve güç sesiyle ne kadar iyi olduğunu göstermiş ve hepsi bir arada ses kategorisinin pazarında büyük güç olmaya devam etmişti. Bu en yeni XBOOM ürünleri, diğer markaların ürünlerinde neredeyse hiç bulunmayan kullanım kolaylığı ve şaşırtıcı kalitesi ile dikkatleri üzerine topladı.

XBOOM hepsi bir arada üniteler, mini bileşenler, XBOOM AI ThinQ akıllı hoparlörler ve XBOOM Go taşınabilir Bluetooth hoparlörler ile birlikte geldi.

Özellikleri

  • MERIDIAN Teknolojisi ile
  • Çift Pasif Radyatör
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses
  • Sesli Komut
  • Çok Renkli Işıklandırma
  • X-Grip Tasarım
LG’nin Taşınabilir Hoparlör PK7 serisi ile performans ses kalitesiyle birlikte ürünü taşıyabilme imkanını da sunuyor. LG’nin Meridian Audio ile hem evinizde hem de dışarıda yüksek çözünürlüklü sesleri dinleyebileceksiniz. İngilizlerin yüksek çözünürlüklü ses öncülerinden olan Meridian ile ortaklık kuran LG, yüksek ses kalitesi elde etmenize yardımcı olacaktır. Meridian Audio’nun yeni nesil teknolojisiyle sevdiğiniz şarkıları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde üstün ses kalitesiyle dinleme fırsatı elde edeceksiniz. Clear Vocal” (Net Vokal) özelliği en yüksek ses seviyesinde bile bozulma olmadan, net ve ayrıntılı vokalleri dinlemenizi sağlıyor.
‘Enhanced Bass’ (Gelişmiş Bas) modu daha derin bas tonları oluşturuyor

Çift Pasif Radyatörler, olağanüstü bir bas oluşturmasının yanı sıra, partiye daha fazla enerji katan mini bas sürücüleri olarak görev yapıyor. Çift tweeter doğru ve doğal müzik enstrümanları ve vokallerin duyulmasına yardımcı olmak için fazladan netlik sağlıyor.

  LG Q6 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

LG Taşınabilir Hoparlör PK7’in sahip olduğu aptX HD dahili özelliği CD kalitesinden daha yüksek derinlikle sesleri uyumlu telefonunuzdan hoparlörlerinize doğrudan aktarmanızı sağlıyor. Tipik Bluetooth sıkıştırması olmadan, yüksek çözünürlüklü akış hizmetlerinden veya dosyalarınızdan en iyi şekilde yararlanabiliyorsunuz.

Ritme göre değişen renklere sahip  Wooferlar çok renkli ışıklandırma sayesinde yukarıyı ve aşağıyı aydınlatan ışık şeritlerine de sahip. LG Taşınabilir Hoparlör PK7, zorlu hava koşullarında, su sıçramasına dayanıklı (IPX5) yapısıyla havuz kenarında veya çalışan fıskiyeler altında bile kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Dahili pil, hoparlörün iki şarj arasında tüm gün boyunca 18 saate kadar çalışmasını sağlar. 2 Bluetooth özellikli cihazı aynı anda bağlayabiliyorsunuz. Yani hem siz hem de bir arkadaşınız müziği değiştirebiliyor veya seçebiliyor. Oldukça ilgi çekici ve yeni nesil teknolojik yapıya sahip hoparlör kullanıcıları memnun edeceğe benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here