LG Dört Yeni Akıllı Saat Modelinin Patentini Aldı

0
1601
LG Urbane akıllı saat

 

LG akıllı telefon pazarında son dönemlerde oldukça ses getiren modelleri ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başardı. Akıllı saat piyasasında uzun zamandır rakiplerine göre sessiz kalan LG sessizliğini bozacak gibi duruyor. Daha önce Urban serisi akıllı saatleri ile iyi bir başarı yakalayan LG yeni serilerle akıllı saat piyasasına dönmeye hazırlanıyor.

  LG’den Dört Yeni Saat Patenti.

Kore Devi şirket; Watch Style, Watch Pro, Watch Sole ve Watch Force isimlerinde dört isim patenti aldı. Tabi bu 4 tane saat çıkaracağı anlamına gelmiyor fakat X serisi Telefonlarında yaptığı gibi birbirinden farklı özelliklerin ön planda tutulduğu saatler olma ihtimali yüksek. LG bu isimlerin dışında birde “Watch Pay” ismininde isim hakkını almış durumda. Watch Pay ismi, akıllı saat üzerinden ödeme sistemi için alınmış olduğu düşünülüyor. Şu an için daha fazla bilgi bulunmuyor ama LG sadece akıllı telefon’da değil aksesuarlarda da iddialı olacak gibi görünüyor.

  LG Electronics'in "Akıllı Fabrika" nın ilk başarısı
LG Urbane akıllı saat
LG Urbane akıllı saat

  LG G6 LG Watch İle Birlikte Gelebilir.

LG yeni akıllı telefonu G6 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. LG G6 hakkında gelişmeler buradan takip edebilirsiniz. LG dört yeni saatinin patentini almasının ardından teknoloji uzmanları şu yorumları yapmaya başladı. LG G6 ile birlikte LG Watch akıllı saatleri aynı zamanda piyasaya sürebilir. LG G6 ile birlikte yeni özellikleri bu akıllı saatler ile senkronize edebilir. LG G6 ile birlikte LG Watch akıllı saatleri 2017 şubat ayında tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here