LG’den kapaklı ve kablosuz yeni bir tablet gelebilir. Yeni tabletin özellikleri oldukça ilgi çekici. Patenti alınan tabletin, gelecekte bizi tasarım ve donanım konusunda teknolojik yeniliklerin beklediği kesin. Şirket, Kore ülkesinde belgelendirilmiş bir premium tasarıma sahip olduğu biliniyor. Ayrıca büyük olasılıkla tabletle birlikte kullanılabilecek bir kablosuz klavyede bulunuyor.

Kapaklı LG Tablet

LG Electronics, KIPO’da (Kore Fikri Mülkiyet Ofisi) bir mini bilgisayar için tasarım patenti başvurusunda bulunmuştu. Patent onaylandı ve 14 Aralık 2018de yayınlanmıştı. Şu an da tableti tüm açılardan gösteren dokuz fotoğraf mevcut.

Patentli LG tabletin özellikleri arasında neler varmış bir göz atalım. Dar ekran kenarları ile modern ve birinci sınıf bir tasarıma sahip. Köşeler güzel yuvarlatılmış. LG tableti tekstil malzemesinden yapılmış uygun bir kapağa sahip. 

  LG G6, Turkcell ve Türk Telekom'da Ön Siparişe Başladı

Kablosuz Klavye

Aynı gün, KIPO, LG Electronics’e bir tasarım patenti vermişti. Tablet ile birlikte kullanılacağı düşünülen kablosuz bir klavyenide köşelerinin yuvarlatıldığını biliyoruz. Ek olarak, kablosuz klavyenin sezgisel çalışmaya katkıda bulunan bir dokunmatik yüzeyi mevcut. Klavyenin yanında da birkaç düğme bulunuyor.

LG‘nin yeni bir tableti ne zaman piyasaya süreceği henüz bilinmiyor. Bu tablet, hareket halindeyken kompakt bir şekilde birleştirilebilen ayrı bir klavyeye de sahip.

MWC 2019′da tasarımları ve donanım özellikleriyle şaşırtacak tabletlerle karşılaşabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here