LG’den Yeni Hızlı ve Kablosuz Şarj Standı!

LG'den yeni bir ürün daha geldi. Kablolu sarj cihazları ile neredeyse aynı hızlı şarj etme imkanı sunan yeni nesil kablosuz şarj standı.

2
2048

LG geliştirdiği yeni ürünler ile kullanıcıların beğenisini çekmeye devam ediyor. LG V20 ile son dönemlerde gündemden hiç düşmeyen firma, bu kezde yeni ürünü Kablosuz şarj standını tanıttı. Diğer kablosuz şarj standlarına göre oldukça hızlı şarj süresi ile öne plana çıktığını söyleyebiliriz.

LG’den Yeni Kablosuz Hızlı Şarj Ünitesi

LG yeni şarj standı ile kablolu adaptörler ve kablosuz şarj standları arasındaki şarj etme süresini kapatmayı hedefliyor. LG geliştirdiği yeni donanım sayesinde, piyasadaki kablosuz şarj standlarına göre 3 kat daha hızlı şarj imkanı sağlıyor. Standart kablosuz şarj standları 5 watlık güç sağlarken, LG’nin yeni ürünü 15 watlık gücü ile kablolu şarj cihazları ile arasındaki farkı kapatıyor. Tamamen tükenmiş bir pili, yarın saat gibi kısa sürede %50 oranında doldurabiliyor. Böylelikle bir kablolu şarj adaptörü ile aynı oranda bataryanızı şarj etmiş oluyor.lg-sarj

  Facebook Lite Uygulaması Çöktü!

Henüz fiyatı hakkında net bir açıklama yapılmayan ürünün bu ay ortasında Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya bölgelerinde satışa sunulacağı belirtildi.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here