LG’den Yeni “X Serisi” Telefonlar Geliyor

0
90

LG Geçtiğimiz şubat ayında iki yeni X Serisi telefonu, ‘X Screen‘ ve ‘X Cam‘ modellerini tanıtmıştı. X Screen modeli LG V10’da ki gibi çift ekran özelliğine sahip bir telefon olarak karşımıza çıktı. X Cam modeli ise LG G5’de kullanılan çift kamera özelliğine sahip, iki orta sekment telefon olarak piyasaya sunuldu.

Hollanda menşei’li GSMinfo adlı firma bugün yaptığı açıklama ile LG’nin ‘X’ ile başlayan 4 yeni isim tescil ettiğini duyurdu. X Slim, X Classic, X Suit ve X Skin isimleri, yakında telefon olarak veya X serisi telefonların aksesuarları olarak karşımıza çıkabilirler. Henüz LG tarafından yapılan bir açıklama olmasada, Bu dört ismin telefon olarak karşımıza çıkması durumunda X Screen ve X Cam gibi orta segment bir telefon olacağı düşünüyor.

Bu yeni isimler üzerinden bir tahminde bulunacak olursak X Screen ve X Cam gibi ismini taşıyan özellikler ile geleceğini düşünüyoruz. X Slim, daha ince bir telefon tasarımına sahip olabilir. X Classic modeli daha sade ve zarif bir tasarımla karşımıza çıkacağını düşünüyoruz. X Skin daha canlı renklere sahip kasa tasarımı olabilir. X Suit hakkında şuan bir tahminde bulunamasak da metal bir kasa olacağını düşündürüyor.

PAYLAŞ
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.