Platformumuzda eskiden devamlılığını sürdüren ancak kaldırılan forum sistemimiz tekrar yerini aldı. Birçok kişinin isteği doğrultusunda harekete geçirilerek LGDestek Forum açıldı. Bu forumla birlikte LG akıllı kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunulacak ve geniş kapsamlı bir şekilde çalışma gerçekleştirilecek.

LGDestek Forum Nasıl Çalışacak?

Yeni açılan LGDestek Forum sistemimiz, eskiden sitemizi sıkı takip edenlerin bildiğinin aksine farklı çalışacak. Eskiden soru-cevap şeklinde çalıştığımız forumda hem sorunlara cevap aranacak, hem de yeni yayımlanan yazıların bildirimi de düşecek. Hızlı bir sistem için açtığımız yeni forumumuzda dileyen herkes ücretsiz bir şekilde üye olup aradığını kolayca bulabilecek.

Aşağıdaki görselde görülebileceği gibi “Yorum Yok” bölümünün altında yer alan bölüme tıklayarak direkt foruma yönlendiriliyorsunuz ve yorum yapmak istediğiniz makale karşınıza çıkıyor. Her makale için en aşağıda yer alan bu bölüme tıklayarak istediğini makaleye forum tarafında ulaşabilir ve yorum yapabilirsiniz.

  LG V30s ThinQ ve LG V30s+ ThinQ Fiyatları Belli Oldu!

İlk başta belirttiğimiz gibi foruma üyelik ücretsiz yapılmaktadır. LGDestek Forum üyeliğinin nasıl yapıldığı ise aşağıdaki görsel gözüküyor. Forum sitesi açıldığında sağ üst köşeden “Kayıt Ol” tuşuna basıp üyeliğinizi aktifleştirebilir ve yanındaki “Giriş Yap” tuşuna basarak da üyeliğinizde kullandığınız e-posta ve şifre ile kolayca giriş yaparak forumda gezinebilirsiniz.

Forumda ulaşmak istediğiniz alan için yayımlanan yazıya LGDestek.Net sitesinden girmek yerine forum içinde yer bulunan “Kategoriler” bölümünden dilediğiniz bir kategoriye giriş yaparak makalelere ulaşabilirsiniz. Bu kategoriler arasında yer alan “LG Şikayet” bölümünden dilediğiniz şikayetinizi de ileterek en kısa sürede çözüm alabilirsiniz.

Yeni açılan forumumuzda sistem yavaş yavaş düzenlenip en sade ve en hızlı haliyle size sunulmaya devam edecek. Forumla ilgili aklınızda kalan soruları, forum üzerinde neler olması gerektiğini ve yararlı olabilecek birçok önerinizi bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here