LG Türkiye Kullanıcıları Yardım ve Destek site LGDestek.NET 1. Yaşını doldurması şerefine ”Ödüllü Fotoğraf Yarışması” düzenliyor.

LGDestek Facebook grubunda oylanacak ve katılımcıların sadece Facebook grubu üzerinden paylaşımlarını yapacağı bir yarışma olacaktır. LGDestek.NET 1. Yaşı şerefine düzenlenen yarışmaya katılmak için aşağıda ki işlemleri yapmanız gerekmektedir.

2016-13-9-22-37-57

Fotoğraf göndermek için grubumuza üye olun.

LGDestek.NET Ödüllü Fotoğraf Yarışması Şartları

  1. LG Türkiye Kullanıcıları Facebook grubu üyesi olmanız gerekiyor. (Fotoğraf paylaşımı Facebook grubu üzerinden olacağı için gruba üye olmadan bize fotoğraf gönderemezsiniz.) Gruba üye olmak için tıklayın.
  2. Yarışmaya sadece LG akıllı telefonu sahip kişiler katılabilir. Sadece LG akıllı telefonunuz ile çektiğiniz fotoğraflar dereceye girecek ve kazanmanız durumunda ödül alacaksınız.
  3. Yarışmaya katılacağınız fotoğraflarda ”insan ve efekt” olmaması gerekmektedir, bu kurala uymayan fotoğraflar dereceye alınmayacaktır.
  4. Yarışma başlangıç tarihi: 13.09.2016 Yarışma bitiş tarihi: 25.09.2016 saat: 00.01 Tarihinde son bulacaktır.
  5. Katılımcılar LGDestek.NET Facebook sayfasını beğenip ve facebook sayfasında paylaşılan LGDestek.NET Ödüllü Fotoğraf Yarışma gönderisini herkese açık paylaşacaktır. Facebook sayfasını beğenmek için tıklayın.
  6. Facebook grubumuzda yarışma sayfasında en çok beğenilen 10 Fotoğraf LG Facebook grubu yöneticileri tarafından oylanacak ve 5 Kişiye Ödül verilecektir.
  7. Yarışmaya katılan herken yukarında yazılan kuralları kabul etmiş sayılır.
  8. HI-LEVEL 4.400mAh Taşınabilir Power Bank hediye edilecektir.

    Fotoğraf göndermek için grubumuza üye olun.