LG Akıllı telefon piyasasında oldukça iddaa’lı bir konuma geldiğini söyleyebiliriz. LG G3 ve LG G4 satışlarından oldukça memnun olan Koreli üretici bu yıl tanıttığı modülel akıllı telefonu LG G5 ile bu satış rakamlarını aşamayı planliyor. 

LG 2016 başlarında tanıtımını yaptığı ve ülkemizde satışa sunduğu K Serisi iki modeli LG K8 ve LG K10 bu yılın ilk tanıtılan telefonları oldu. Daha sonra LG, X Serisi iki cihazınıda tanıtımını yaptı. LG X Screen ve LG X Cam akıllı telefonları şuanda ülkemizde satışı bulunmuyor, fakat önümüzde ki aylarda Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz.

LG-K10-960x472

2016 CES Fuarında amiral gemisini LG G5’i tanıtan LG, akıllı telefon sektörüne farklı bir boyut kazandırımayı başarmış gibi görünüyor. İlk modülel, akıllı telefon olan LG G5 , çıkarılabilir batarya ile modül yuvasına yeni aparatlar takılabiliyor. Bazı bölgelerde daha düşük işlemci ve ram ile şatısa sunmayı planlayan LG, amiral gemisi için LG G5 se adı altında bir modelini tanıttı.

lg g5 always on ayarları

2016 Yılında LG’nin yeni telefonlar tanıtacağını biliyoruz. Kesin olarak hangi telefonları piyasaya süreceği daha netleşmese de bazı modellerin şimdiden hazır olduğu düşünülüyor. Geçtiğimiz günlerde yayımladığımız haberler de 2 yeni modelden bahsetmiştik. ilk olarak LG G Flex 3 haberleri internete düştü, daha önce Flex serisine son vereceği düşünüyordu ama şuan görüyoruz ki Flex 3 yakın zamanda tanıtılabilir. Bir diger modelide LG Sytlus 2 Plus olacağı düşünülüyor. Önümüzde ki haziran aylarında raflarda yerini alacağını düşünüyoruz.

  LG Artık Elektronik Fuarlarında Yeni Telefonlarını Tanıtmayacak

lg-g-flex-2-will-receive-the-android-marshmallow-update

LG amiral gemisi modellerinin her yıl mini modelini de tanıyordu. Daha ucuz ve orta sekmentli iki modelini piyasaya süren LG bu yıl tanıttığı LG G5 için gelmesi muhtemel LG G5 Beat ve LG G5 Stylus telefonları olduğunu düşünüyoruz. Bu iki telefonun kesin olarak tanıtılacağı bilinmesede özellikleri hakkında tahminde bulunmak oldukça zor değil. LG G5 serinin akıllı kalemli modeli olacağını düşündüğümüz LG G5 Stylus olabilir. LG G5 Beat modeli hakkında bir kaç tahmin yürütürsek eğer Modülel yapıya sahip olmayan ve LG G5 ile birebir kasa yapısına sahip, donanımı biraz düşük bir model olabilir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here