Ayarlarda LTE Göremeyenler Üzülmesin.

123
13590

Merhaba arkadaşlar 1 Nisanda 4,5G ye geçiyoruz ama bazı LG


lerin çoğuna LTE desteği yazılımla gelmedi yada çok geç gelecek. Fazla beklemenize gerek kalmadı. Buradan apk yı yükleyin telefonu yeniden başlatın ve resimdeki ayarı yapın.

Ayarlar – Ağlar – Mobil Şebekeler – Ağ Modu yolunu izleyin aşağıda ki ekran gelecek ve üste GSM/WCDMA/LTE  seçeneğinin geldiğini göreceksiniz. Telefonunuz artık yazılımsal olarak da LTE desteklemekte işaretleyin ve keyfini çıkarın.

Capture+_2016-03-26-12-38-48

123 YORUMLAR

 1. merhaba
  telefonum d855. bu apkyi nisan ayında telefona yükledim gayet güzel çalışıyordu. bugün telefonu sıfırladım dolayısıyla bu uygulama da gitti. buradan tekrar yüklemeye çalştım fakat link açılmıyor. bende yedeklediğim dosyaların içinde apk yi buldum bu kez de yükleme ekranı açılıyor fakat yükle yazan yere tıklanmıyor. kaç kez denememe rağmen aynı sorun oluyo.. neden böyle oluyo acaba bi de nasıl düzelecek yardımcı olabilir misiniz?

 2. Merhaba. Hattım turkcell. Telefon yurtdışı girişli tMobile Lg d851 g3 kullanıyorum. Cihaz yurtdışı.imei si ise nokia eski bi tlf a ait. Internette sorun var sürekli. Arada 2G arada.4G yazıyor. Ve bazen şebeke tamamen gidip sonra.geliyor. internetim ise çok yavaş. Bu konuda ne.yapmalıyım?

 3. Lg g3 d855 32lik 6.0 yüklemesi yaptım ama bende de öte gitti verdiğiniz apk indi yorum fakat paket çözülemedi hatası veriyor yardım edermisiniz

 4. LG G 2 telefona yükkledim.Sorunsuz çalışıyordu.Sonra güncelleme yapınca mobil bağlantım gitti.Şimdi hiçbir şekilde mobil internetim yok.Fabrika ayarlarına dönüyorum,yeniden yazılım yüklüyorum ama hiçbirşey değişmiyor.

 5. Merhaba arkadaşlar. Lg g3 d850 klon imei cihazımda ağ modu yok dolayısı ile 2g 3g 4g seçimi yapamıyorum. Hidden menü dende bu ayarı yapamıyorum sebebini bilmiyorum bir çözümü varmıdır. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

  • Hidden Menü’ye girebiliyorsanız yapabilirsiniz. 3845#*850# tuşlayıp girin LTE-Only seçeneğine girip oradam Modem Settings’e oradan da RAT Selection’a basıp istediğiniz ağ modunu seçebilirsiniz

   • Öncelikle cevabın için teşekkürler fakat hidden menüde lte only var ama içeriğinde rat selection sekmesi yok. Sırasıyla şöyle.
    Lte-only, modem settings, lte band selection, en son burada ise alt alta bant 1 bant 2 bant 3 bant 4 bant 5 bant 7 bant 8 bant 17 bant 20 bant 40 var ve yanlarında kutucukları var hepsi tiksiz yani boş. Benim ise asıl sorunum şudur. Telefon ya edge oluyor ki bu çok yavaş yada versa bölgede 4.g yazıyor. Dolayısı ile seçim yapamıyorum. 3 g yi seçemiyorum. Oysaki 3 g ye razıyım. Taktir edersinki avea her yerde 4.5 g yok. O zamanda cihaz edgeye düşüyor. Çözümünü bulabilirsen. Baya bir dua alırsın kardeşim. 🙂

   • Kerim kardeşim yardımın için teşekkürler. Ama benim hidden menüde rad selection diye bir sekme yok. Dolayısıyla orda tıkanıyorum.

Bir Cevap Yazın