LTE ve Sesli Arama Destekli 2. Nesil LG Urbane Saat Duyuruldu

0
198

LG, V10 üst sınıf akıllı telefon ile beraber 2. Nesil Urbane akıllı saati açıkladı.

2. Jenerasyon Urbane akıllı saat 4G LTE ve Sesli arama desteği sunan ilk akıllı saat olma özelliğini sunuyor.

2.Nesil Urbane saatler 1.38 inch tam daire 480×480 piksel P-OLED ekrana sahip. İçerisinde 1.2GHz QualcommSnapdragon 400 işlemci, 768MB LPDDR3 RAM, 4GB eMMCdahili hafızaya sahip. Klasik 2. Nesil versiyonu ilk Urbane saati andırıyor, fakat yeni kılcal çizik desenli paslanmaz çelik gövdesi ve dikişli hassas ciltlerde alerjiye neden olmayan esnek kayış ile geliyor. Cihaz 570mAh Enerji Koruma modu pile sahip ve Android ve iOS akıllı telefonlarla uyumlu.

LG-Watch-Urbane-

 

LG şirket başkanı ve CEO’su JunoCho

“Giyilebilir teknolojiler sektörü hala gelişmekte ve biz de çeşitli tüketici gruplarına hitap edecek şekilde çeşitli cihazları pazara sunarak aktif rol üstleniyoruz. LG’de herkese uyan bir giyilebilir cihaz olduğunu düşünmüyoruz. 2. Nesil Watch Urbane saatimiz, evde, işte ya da tenis sahasında olsun, bütün dünya ile iletişimini korumak isteyen bireyler için elzem bir akıllı cihaz olmayı hedefliyor” dedi.

Saatin sağ tarafındaki üç tuş rehber, LG Sağlık ve uygulama listesi gibi ayarlanabilir kısayollara hızlı erişim sağlıyor.

Diğer temel özellikleri; 3G, Wi-Fi, Bluetooth v4.1, IP67 su ve toza karşı dayanıklılığının yanında 16 adet saat teması, kalp ritmi takibi, vücut çalışma önerileri ve stress ölçer yeni eklenen özellikleri. Yeni Urbane en son AndroidWearplatrofmunu kullanıyor ve boyutları 44.5×14.2mm.

PAYLAŞ
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.