Google Android 7.0 Nougat ara yüzünü şimdi telefonlarınız da kullanabilirsiniz. Google yeni Nexus Android 7. Nougat ön izleme sürümünü yayımladı. Nexus Launcher apk dosyası ile telefonunuzda Android 7.0 arayüzünü şimdiden deneyimleye bilirsiniz.

google-nexus-2016-android-7-0-nougat-launcher

Google Yeni Nexus Android 7.0 Nougat Launcher Önizleme 2016

Google-New-Nexus-Android-7.0-Nougat-Launcher

nexus2cee_drawer_loop_closeup1_thumb

Nova Launcher‘i kullanmak için yüklemeniz gereken bazı uygulamalar. Polycon simge paketini yüklemek, Zooper Widget’lar Pro yüklemek ve Nexus başlatıcısı widget yüklemeniz gerekmektedir.

Google’ın yeni Nexus Android 7.0 Nuga gibi Launcher indir

Yeni Nexus Launcher APK İndir

Google Play bulunan iki Zooper widget uygulamasını indirin Zooper Widget Pro(2,99 $)  Nova ve Polycon  simge paketi

  LG G7 Kamera Örneği İlk Kez Sızdırıldı!

7 YORUMLAR

      • ben denedim ama widgetlere girdiğin zaman durduruldu hatası veriyodu simge paketini de yükledim ama simgeler degişmedi. Ama gerçekten başarılı bi arayüz benim çok hoşuma gitti tavsiye ederim. Nexus bile aidırır adama

    • Aslında neye önem verdiğine bağlı. En ince detaya takiliyorsan note 4 32 bit(64 bit yazsa da desteklemiyor), lg g4 64 bit destekli. Kamerada lg g4 önde, pilde note 4 önde. Oyun performansında arasında bir fark gorulmuyor tabi gunluk kullanimda. Ayrica renk konusunda lg ips ekran kullaniyor daha gercege yakin ve guzel. Note 4 ise amoled kullaniyor daha parlak. Isinma durumunda ise lg g4 önde tabi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here