Pokemon GO indir Android Apk

0
1155

Geçtiğimiz yazın en popüler mobil oyunu şüphesiz ki Pokemon Go oyunu oldu. Ülkemizde resmi olarak Google Play Store’da yayımlanmasa da, Pokemon Go Android Apk dosyasını indirip oyunu oynayabilirsiniz. Pokemomm Go indir.

Pokemon Go En Son Sürüm 0.39.1

Gerçek zamanlı olarak harita üzerinde GPS aracılığı ile oynan oyunda sürekli olarak internet bağlantınızın olması gerekiyor. ilk olarak 6 Temmuzda 0.29.0 sürümü ile yayımlanan Pokomen Go oyunu en son kararlı sürümü 0.39.1 olarak güncellenmiştir.

Kıs sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşan Pokemon Go oyunu sizde son çıkan en kararlı ve hatasız APK dosyasını indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

En son yayımlanan güncelleme ile yeni özelliklerin eklendiği oyunda bir çok hatanın da giderildiğini görüyoruz. Ülkemizde hala yayımlanmaması gerçekten bir hayal kırıklığı olsa da, kısa sürede Pokemon GO oyunu en kararlı nihai sürümünün Google Play Türkiye mağzasında yayımlanacağını düşünüyoruz.

cpokemon-com_pokemon-go-nests

Pokemon Go Android Apk indir

25 Eylülde yayımlanan en son güncellenmiş Pokemon Go apk dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Apk dosyasını indirdikten sonra şu bilinmeyen kaynaklardan indirilen uygulamaların yüklenmesine izin vermeniz gerekiyor. Bu ayarları şu şekilde açabilirsiniz. Ayarlar/Genel/Güvenlik/ Bilinmeyen Kaynaklar Bu menü’yü işaretlediğiniz de uygulamayı başarılı bir şekilde telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Pokemon Go 0.37.0 Yenilikleri

  • Pokemon Go Plus desteği geldi.
  • Root edilmiş veya Jailbreak yapılmış cihazlara kesin engel gelerek hesaplar kalıcı banlandı.
  • Pokemon yumurtalarının animasyonları düzeltildi.
  • Cihaz farklı bir ağa bağlandığında oyunun açılmama hatası düzeltildi.
  • Etrafınızdaki küçük pokemonları ekrandan seçmek daha kolay hale getirildi.
  • Buddy Pokemon özelliği aktif hale geldi. Artık kendinize bir pokemon seçerek sürekli yanınızda yürütebilir ve Candy kazanabilirsiniz.

Pokemon Go 0.39.0 Yenilikleri

  • Pokemon’un yakalandığı lokasyon yakaladığınız Pokemon’un bilgi ekranında görüntülenecek.
  • Eğitmenler Pokemon GO Plus aksesuarı ile karşılaştıkları Pokemonları Incense kullanarak yakalayabilecekler.
PAYLAŞ
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.