5.0.2 Google Edition LG G2 için gayet hafif, akıcı ve şık bir romdur. Google Edition 1.5’i sizlere tanıtacağım. Bu rom Stock 5.0.2 tabanlıdır ve saf Android romla stock romun karışımı şeklinde olan ilginç ve güzel bir romdur.

Romun özelliklerinden bahsedecek olursak;

 • Yalnızca D802/802TR içindir
 • Stock 30d 5.0.2 ,tabanlı
 • Material UX 4.0 Tema
 • Stock Google apps
 • Temel LG uygulamaları ve özellikleri
 • Dual window
 • One tap notification on lockscreen
 • Long press Power off to reboot in recovery
 • Geliştirilmiş kamera
 • Gizlilik koruması
 • Equalizer
 • Screencast

İndirmeler:

Yükleme Rehberi:

  LG Telefon Görüşmesi Sorunları ve Çözümleri

Eğer rehber ve çeviriciyi beğenmezseniz LG Dialer & Contacts uygulamasını recovery’den yükleyerek stock haline geri dönebilirsiniz.

Kurulum Videosu:

 

Ekran Görüntüleri:

2db5eg0 2dir1xl 2hphctk 2layk9t 2mhir69 2nsyhhe 2qjkfms 5x4aj9 10hk0o2 20k39ub 23sir8x 24kw7ev 28w1mol 33upycm 517g8y 3506nh5 14430jk  ilvsx0 k9jqd1 n5fs0 o9iu1c rwqnw7 zn7vxy zn56kl

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=bytZfLicrZs

Uyarı: Yapacağınız hatalardan dolayı oluşacak sorunlardan lgdestek.net sorumlu değildir.

19 YORUMLAR

 1. Rom harika ama telefon çok yavaş şarj oluyor sebebi ne olabilir hocam? Ampere ile baktım 150-250 mA arasında gerilim çekiyor. Normalde eskiden 1000 mA’dan fazla çekiyordu

 2. Bu romu 3 ay kadar kullandıktan sonra cloudy 3.3 roma geçtim ben hiçbir sorun yaşamadım. oğlumda da aynı rom yüklü (g2 32 gb)ve geçen gün wifi çalışmamaya başladı. Zaman zaman açılıyor ama hemen kapanıyor.İlk önce Fabrika ayarına döndürdüm olmadı,hazır başlamışken Cloudy rom yükledim WIFI yine açılmadı. Cloudy rom da iken stock roma dönmek istedim lg flash tool %2 de kaldı.Okuduğum bazı yazılarda Cloudy den stock dönüşü zor diyordu bu yüzden Tekrar google edition yükledim ve stock rom yüklemeye çalıştım ancak olmuyor,yine %2 de kalıyor ve bağlantı hatası veriyor. İnternette yazılı hemen hemen tüm yöntemleri denedim ama stock rom a dönemiyorum. Fikri olan ve yardım edebilecek kimse varsa çok memnun olurum.

 3. Çok hoş bir rom olmuş her şey çalışıyor şarj da uzun gidiyor xposed yüklemedim tamamen kendi halinde en ufak kasma da olmadı tavsiye ederim yükleyin derim

 4. Harika oldu cihaz.yeniden doğmuş gibi.en ufak bir kasma yok. Nexus cihaz ile lg karışımı oldu. Nexusun hızı ile lg nin başarılı ek uygulamaları biraraya gelmiş ve haarika olmuş.herkese tavsiye ederim hemen yükleyin.
  Ancak çok kullandığım exchange mail uygulaması yok,foto gallery yok ve araştırıp indirdiğim hiçbir uygulama uymadı maalesef.
  Bunun için yardımcı olabilecek kimse varsa çok mutlu olurum.
  Yukarıda yazmayan ek özellik: 4K video çekiyor

 5. Daha önce iki konuya yorum yaptım, ikisinde de cevap alamadım. Buraya da yorum yapacağım, yine bir şey çıkmayacak. Ama romu yükleyecek arkadaşlar dikkat etsinler. Romu yükledim ama PC Suite’e bağlanamadım. Dolayısıyla yedeklediğim dosyaları geri alamadım. Benden söylemesi.
  Zen Rom’da da aracın bluetoth’una bağlanamadım. Başka telefonla bağlantı kuruluyordu.
  Cynagenmod 13 Rom’da da PC Suite’e bağlanmıyor bilginiz olsun.

  • bu romlar pcsuite bağlantısını engelleyebilir gayet normal, rom denemeden önce yedeklerinizi manuel olarak yapnaızı öneririm

   • Rehber yedeğini manuel olarak almıştım. Fakat rehberi geri yükleyecek yeri bulamadım. Sistem dosyası falan yok rehber için. Ben de rehberi dahili hafızaya attım, fakat oradan da içe aktarma yapmıyor. e-mail’deki yedeğimi kullanıyorum, oradan da dahili hafızaya atmıyor. Yükleyecek arkadaşlar dikkat etsinler.
    Zen Rom 5.2 çok hoşuma gitti. Onda her şey var, fakat onda da araçla bluetoth bağlantısı kurulmuyor.
    Orijinal ROM’u kurmak istiyorum ama o da şarjı çabuk bitiriyor ve çabuk ısınıyor. Şöyle sorunsuz bir ROM bulsam çok memnun olacağım.

   • Yedekleme için superbackup veya titanuım backup uygulaması var luckypacther ilede pro sürüm yaparsın ben geneldr öyle yapıyorum

 6. Europe v30a stock romu attım TWRP attım ama tam atılmadı sanki telefon kapalıyken TWRP açılmıyor stock recovery açılıyor TWRP açmak için telefon açıkken reboot yaptığımda açılıyor açılıyor. Yükelme yaparken system data wipe yaparsam telefon bi daha açılmayacak o yüzden custom Rom yükleyemiyorum hata çıkar, sistem yüklenmez, telefon brick olur diye. TWRP yi nasıl atmam gerekiyor anlamadım D802TR romu yüklü değil ki neden sorun çıkıyor?
  TWRP yüklemek için stock kitkatmı yükleyecem nerede hata yapıyorum ?

 7. Selamun aleykum hocam konuyla alakası yok ancak cm13son sürüm kullanıyorum kilit ekranı fotoğrafını nasıl değiştirebilirim tema dan başka şekilde istediğim fptpyu yapamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here