Servis

LG TEKNİK SERVİS
LG ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen GSM İletişim ile birlikte 6 ay teknik servis garantisi dahilinde ekran değişimi ve cep telefonu tamiri yapılmasını sağlayabilirsiniz.

LG Teknik Servisi GSM İletişim’de

  1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.

  2. Telefon performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.

  3. Teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

  4. Telefon ekran değişimi ve tamirinin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede yaşanılan en ufak bir sorun dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

  5. Ekran değişimi hizmetlerinden sonra 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.

  6. Teknik servise gelindiği taktirde ekran değişimi süreçleri 30 ile 45 dakika arasında değişmektedir.

İlk olarak sizlerle teknik servis adres bilgilerini paylaşalım. Ardından teknik servise gidemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo hizmetlerinden nasıl faydalanabileceğinizi paylaşalım. Son olarak ise ekran değişimi ve değişim hizmetlerinin ücretlerini tablolar halinde paylaşalım.

LG Teknik Servisi İletişim Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60 GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147
ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy
Site: https://www.gsmiletisim.com
YOL TARİFİ: GSM İletişim, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da GSM İletişim’e iş yoğunluğunuzdan dolayı gidemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile yapılan kurumsal kargo anlaşması sayesinde cihazınız sadece 1 (bir) iş günü içerisinde GSM İletişim’e teslim edilmekte. Aynı gün içerisinde ekran değişimi ya da cep telefonu tamiri yapılarak sizlere geri gönderim yapılmaktadır. Toplamda 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmektedir.

Kargo gönderimi yapabilmek için herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gitmeniz ya da Yurtiçi Kargo şubesini arayarak 298026731 kargo gönderim numaranızı vermeniz yeterlidir. Telefonunuz özel olarak paketlenerek ve sizlerden herhangi bir ücret alınmayarak GSM İletişim’e gönderilecektir.

LG ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları hemen yukarıda bulunan iletişim bilgileri aracılığı ile GSM İletişim LG teknisyenlerine sorabilirsiniz.