LG G3 Telefonunuza LG G5 UX 5.0 teması yükleyebilirsiniz. FULMICS ROM V5.0 ve Stock Marshmallow kullanan LG G3 kullanıcıları için paphonb çok güzel bir LG G5 teması hazırlamış. Bu temanın detaylarına gelirsek;

LG G5 UX 5.0 Tema Özellikleri:

 • QuickToggle animations from G5
 • Themed notification drawer
 • Themed status bar
 • Themed framework
 • Themed settings
 • G5 apps
 • Easy backup and restore

İndirmeler:

Yükleme Rehberi:

 • UX_5.0_Theme_installer_1.0.apk’i normal apk gibi yükleyin
 • Eğer geri dönmek isterseniz UX_5.0_For_G3_MM_restore.zip’i flashlayın

LG G5 UX 5.0 Tema Ekran Görüntüleri:

Screenshot_2016-03-28-18-55-00 Screenshot_2016-03-29-10-27-52 Screenshot_2016-04-04-20-51-16 Screenshot_2016-04-05-17-26-11

21 YORUMLAR

 1. Telofonu donanlar kalanlar yarıda kesilenler, LG logosunda kalanlar brick olanlar için çözüm. Bu yazdıklarım LG G3 D855TR 32GB modeli içindir (muhtemelen diğer modellerede olur) bizatiği tarafımca tecrube edilmiştir. Yapacağınız hatalardan ben sorumlu değilim.

  1. (LG Up & LG Up DLL files) ve (LG mobile driver) programlarını pcye yükleyiniz. Sitede var.
  2. BIN_LGD855AT-00-V10e-EUR-XX… 16GB veya 32GB diye devam ediyor. Bu romu pcye indiriniz. Zip halinde inecek zipten çıkarınca .tot uzantılı romu göreceksiniz.
  3. LG Up programı ile .tot uzantılı romu telefona yükleyiniz (tel açık olsun yada kapalı olsun veya yarıda kalmış donmuş olsun fark etmez) nasıl yapacağınız sitede var. Bilmeyenler için bu rom ne işe yarar telefon yazılımsal olarak her ne sebepten olursa olsun bozulduğunda kurtarmak içindir.
  4. Yukarıda yazdığım işlemleri yaptığınızda telefonunuz yazılımsal olarak android kitkat sürümünde açılacaktır.
  5. Artık telefonunuzu isteğiniz üst sürüme güncelleyebilirsiniz. Güncelleme için (LG Pc Suite değil pcde yüklü ise siliniz) LG Mobile Support Tool programını kurunuz. Android 6 (Marshmallow) a direk bu program üzerinden güncelleyebilirsiniz. Android 5 (Lollipop ) a ise LG nin stock rom sitesinden v20n rom sürümünü indirerek (başka sürüm olmuyor v20h gibi vs) LG Flash Tool 2014 programı ile güncelleyebilirsiniz. Sitede anlatımı mevcut.
  6. Tavsiyem Android 6 ya güncellemeniz. Kalıcı root yöntemide mevcut sitede anlatılmış. Hani şu 5 aşamalı olan. Tarif edilenin aynısını yaparsanız telefonu rootluyor. En son rootladıktan sonra TWRP üzerinden hard reset atınız. Bütün herşey silinecektir ancak root uygulaması ve root durumu silinmiyecek. Böylece rootlu temiz Android 6 lı telefona sahip olacaksınız.

 2. apk yı cihazı kurup acıyorum temayı yukle dıyorum fakat yuklemıyor anlayamadım baska bı ux.5 teması yok mu bıde kurulumu flaslayım kaldır demısın flash dosyası bile inmiyor anlamadım

 3. BEYLER ACİL YARDIM 2 GÜNDÜR TELSİZ GEZİYORUM CILDIRCAM BURDAKI ROOTU KURARKEN LG DE TAKILI KALDI FLASLIYAMIYORUMDA SUREK BU HATAYI VERIYO BRICK SUAN LUTFEN YARDIMCI OLUM D850 model. [url=http://hizliresim.com/JAmLdo][img]http://i.hizliresim.com/JAmLdo.jpg[/img][/url]

 4. Merhaba . Geri dönmek için flashlayım yazıyor yani tam olarak ne yapmamız gerekiyor ayrıca roota ihyiyaç varmi vrya garantisi gidermi. Simdiden tesekkurler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here